BGONAIR Live

Като сцена на филм от ужасите във Варна: Пиян блъсна паркирани коли и извади пистолет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Мнение
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: Христо ХристовИстинските българи са грамотни. Вместо да пишеш простотии , вземи една граматика за първо отделение и се понаучи кое как се пише.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
Такива ги давайте на пострадалите да ги линчуват и да се свършва с това безумие
отговор Сигнализирай
36
Варненец
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 1
Гледам сега на запис интервю с една свидетелка която казва че промилите са 2,87, а след това дават тоя главен инспектор Димитров който на въпроса колко е отчел дрегера и той смееешника казва: "Отчете над 1,2 промила алкохол. Тя жената ви каза колко точно." Що за мошооок трябва да си за не кажеш колко промила са били точно, а да изплямпаш тъъъпотията, че били над 1,2 промила??? И смеешника хептен да стане за смях...."Тя жената ви каза точно колко". И това ***. инспектор. Тцтцтц....
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: Вижте 24 - Аз пък намирам, че политизирате излишно престъпните деяния. И това са масовите коментари. Престъпления е имало при управлението на всякакви партии. Въпроса е, че ви плащат да пишете тези *** неща. За мен това е долен начин да си изкарате прехраната, колкото и да не ставате за нищо друго. Прилича на проституция. въпроса е защо админа не трие коментарите, които не са по темата.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: читалище заря- това не е оръжие и за притежаването му няма кой да го осъди, дали е извършил престъпление по чл. 144 от НК е малко спорно /адвокат ще ти обясни, няма да ми стигне мястото за цял лекционен курс/. Толкова за хулиганското деяние. За шофирането след употреба на алкохол и ПТП му е повдигнато отделно обвинение. Не четеш или си неумен?
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 3
чичаците са свикнали да се наквасват още от обед, нормално за възпитаниците на съветския режим!
отговор Сигнализирай
32
Точен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 6
Дзен-джан-джин поколението - рожба на демокрацията...
отговор Сигнализирай
31
Ха ха ха ха
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Варна - най-добрия град за живеене в България !
отговор Сигнализирай
30
До Христо Христов
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
3 години съм бил в Дания и никога не съм видял в новините, подобни Ахиловци!Колелото ми беше пред къщата всяка вечер, без да се заключава!Пиянски истории, само в кръчмата! Абсурдно е мисленето, че тези неща се скриват в Дания!?!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
То понеже от десетилетия няма държава да пуснат един закон като в Америка да може да се въоражяваме и да имаш право на самоотбрана. Всеки за себе си да може да си напрайм една гражданска и поне по-големият бо*лук да го изби*м.
отговор Сигнализирай
Новини