BGONAIR Live

Като сцена на филм от ужасите във Варна: Пиян блъсна паркирани коли и извади пистолет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
То понеже от десетилетия няма държава да пуснат един закон като в Америка да може да се въоражяваме и да имаш право на самоотбрана. Всеки за себе си да може да си напрайм една гражданска и поне по-големият бо*лук да го изби*м.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Вече като чуя Варна и ми е ясна каква ще е темата.. :)
отговор Сигнализирай
27
читалище заря
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
незаконно оръжие, заплаха за убийство, блъскал коли, шофирал под влияние - хулиганска проява. тия шкембета кой им плаща заплатите , да ми припомните
отговор Сигнализирай
26
Изгърбич Задвратян
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
ушеф хондурас пак покриха техния човек, еърсофт било :))) така ше е докато некой не еърсофтне некой от родата
отговор Сигнализирай
25
яя
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
5 години ефективна и ще се кротне, трябват крути мерки за такива мекерета
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
До: анонимен 21Ще Ви убия, Ще ви застрелям. Хулиганска проява ли е, сериозно?! Заканата за убийство си е закана за убийство. Отдавна не съм ги чел онея книжки, ама това си го спомням :)
отговор Сигнализирай
23
Вижте 24
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 6
и Какво точно значи - Платен *** на Прогресивистите, сравнява ви Убийство чрез това да се Хвърли от Мост в Центъра на София и да се Размаже на Пюре на Цимента с "приватизация" или "отвличания" - Боже Мили, тия Прогресивистите са наистана БезДушни! а за 16-годишното убито момиче от днес изобщо да не говориме - къде е Радев с Изявление към Нацията, къде са му мерките, къде му е МВР-ето или той е до поредното им Увеличение на Заплатките?!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
легалната дрога не прощава!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
Каква поредна евроатлантическа драма Дами и Господа
отговор Сигнализирай
20
Христо Христов
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
До: анонимен/23 "Такъв индивид, примерно в Дания отдавна щеще да е в лудницата и никой нямаше дори да е чувал за него!" - така си мислиш. Не си чувал, щот медиите на Запад не пишат за лошото в страните си, не щот действат по въпросите...
отговор Сигнализирай
Новини