BGONAIR Live

По-високи сметки или по-добър избор? Какво ни очаква на свободния пазар на ток


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
НИТО ИЗБОРЪТ НИ Е СВОБОДЕН, НИТО СМЕТКИТЕ ЩЕ БЪДАТ ПО-НИСКИ - ТОВА Е САМО ДРУГ НАЧИН ЗА СКУБАНЕ НА КОКОШКИТЕ В БЪЛГАРИЯ!!!...
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
това ми звучи като идиотщината топлофикация - техем директ, вместо топлофикация да пратят директно техен инкасатор и да отчетат, трябва да съществува това излишно дружество посредник
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ако всеки доставчик разполага поне със собствена електропреносна мрежа, да не говорим за електроцентрала, тогава горе-долу щеше да ми е ясно, но това, извинете, - не. Един и същи ток, едни и същи жици и 10 различни доставчика! Какво точно ще правят те, освен да прибират пари?
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
очаква ни картелно споразумение и *** независимо кой си избереш хем ток имаме в изобилие ама и алчността на дружествата е в изобилие консумацията ни е никаква, всичко се изнася и се правят огромни пари, защо да намалят износа като могат да правят и двете хем дране, хем износ
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
очакват ни в пъти по-високи сметки, а заплатите ни не са мръдвали от ковид
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Това ще бъде най голямата грешка която ще изяде главата на "прогресивният" клепоух премиер!!
отговор Сигнализирай
13
...
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
излезем ли на свободния пазар повярвайте ми ще плащаме по евро за киловат! Реално тука е БГ тука дори да плащаш 2 или 3 пъти цената на храната от колкото в Лондон Англия няма кой да те защити! За тока ще е по зле! Реално ще има надбавки за държавата за енергините дружества за доставчиците и т.н. И когато никога е нямало кой да регулира тези хора, както става в хранителните магазини, то те само ще дерът! най просто казано за хладилник и електрическа круща се се налага да плащаш по 60-70еур
отговор Сигнализирай
12
Българина
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
аз предлагам и душата ни да отиде на борсата! капитализма няма нахранване. Не може да слагаш на борсата мониполна стока, която не може да пренесеш, съхраниш, внесеш или изнесеш на свободен принцип. Я качете и водата и въздуха! всичко е да се нахранят фондовете! Работата отива всеки да живее в къща и да се сласява сам с кладенц и силари и перки
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Е какъв избор имаш какво говорят ? Либерализацията на пазарът трябва да се отлага колкото е необходимо. В България има 1.5 милиона пенсионери.Като им пратят сметки по 500-1000 евро за ток те няма да могат да си го плащат. Токът спира. Има и около 1 милион работещи бедни- с тях ще стане същата работа. Невероятно- 2026 та година европейска държава се превърна в неразвита село в Африка. Без ток.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Защо Бе Крадци вкарвате Още 50 ЧАСТНИ фирми в сметката ?тея Фирми Нали ще печелят ? от кой ? от Народа ! АЕЦ е Собственост на Народа и продажбата на ток трябва де е Директна и тока ще е евтин , а не през печелбарски фирми .
отговор Сигнализирай
Новини