BGONAIR Live

12-годишно момиче падна в шахта в София, с охлузвания е


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 3
терзиева благодарим ти
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Както каза кметчето преди една година - "София е един добре поддържан град!". Срам ме е, че гласувах за него, но останалите бяха още по-зле. За съжаление е прав Ганио Балкански - "всички са маскари".
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
на ДС унучето и мис Бони приоритет е гeй феста, не шахтите
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
Бойко и ГЕРБ съсипаха Червено знаме, за да си направят умалената спрямо първоначалния проект зала Арена София, която не става нито за концерти, нито за провеждане на Евровизия! Зала с ламаринен покрив! Съсипаха комплекс Червено знаме, родил стотици шампиони от дузина спортове! Срам и позор!
отговор Сигнализирай
Новини