BGONAIR Live

България очаква рекордна реколта от пшеница - 7,5 млн. тона


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 11 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
25% от пшеницата остава у нас, останалото се продава основно в северна Африка! Субсидираме Бентлитата на зърнарите и изхранваме африканци, щото българите сме богати и щедри! Освен това ерозията на почвата е брутална от ежегодното отглеждане на монокултури! Унищожаваме плодородна земя за да храним третия свят!
отговор Сигнализирай
21
Анонимко
преди 24 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
След този рекорд,очакваме повишение на хляба вместо намаление,защото ние в България,сме все на обратното.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 25 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
А измамите и спекулата не спират! Химичния хляб от най-евтиния ще удари 5 евро...
отговор Сигнализирай
19
ред-нек
преди 32 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това е без значение, важното е да има субсидии!
отговор Сигнализирай
18
Пшеница с български
преди 34 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пшеница с български произход се изнася за всички големи страни ----------------------- А оттам идват вафли, бисквити, сухарчета.............
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 41 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Оха, мамини зърначета!
отговор Сигнализирай
16
Но
преди 44 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонименТе не са Зърнопроизводители те са Зърнари (пчелички по изборите)!
отговор Сигнализирай
15
Но
преди 46 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Намалете субсидиите на зърнарите,хем добив хем субсидии? И без друго пшеницата им е фуражна!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 56 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Начи от тая фуражната...дето ше я изнесете пък ше внесете радиоактивна от Укрия...ясноооо!
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аха значи пак ще вдигат цената на хляба.Рекорден износ на първокачествена пшеница ще има а вноса на бракуваната за нас същият ще си остане!
отговор Сигнализирай
Новини