BGONAIR Live

България очаква рекордна реколта от пшеница - 7,5 млн. тона


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Но
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Намалете субсидиите на зърнарите,хем добив хем субсидии? И без друго пшеницата им е фуражна!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Начи от тая фуражната...дето ше я изнесете пък ше внесете радиоактивна от Укрия...ясноооо!
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аха значи пак ще вдигат цената на хляба.Рекорден износ на първокачествена пшеница ще има а вноса на бракуваната за нас същият ще си остане!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Произвежда се в пъти необходимото потребявано в България, но се субсидира. Вместо да се произвеждат зеленчуци, плодове, да се отглеждат животни за месо и мляко.
отговор Сигнализирай
11
Parcuc
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Затова ли намалиха рентите с 25% ? Защото годините са лоши ?
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Значи да се готвим за вдигане на цената на хляба.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
"Преди войната тя по-скоро е била заклеймена като фуражна без значение от качествените и параметри, но от 2022 г. е настъпила промяна, тъй като големи вносители, особено от Северна Африка като Алжир и Тунис, са променили качествените спецификации за покупка на зърно " - демек си е фуражна.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Преди войната тя по-скоро е била заклеймена като фуражна без значение от качествените
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Преди войната тя по-скоро е била заклеймена като фуражна без значение от качествените
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Колко от тия милиони тонове са държавни да питам аз. През субсидийки и реколта няколко тариката правят десетки милиони на година, яхти, майбаси, почивки в Монако, а ние тука ше се гордеем. С какво бе! Вместо да се увеличи субсидията за зеленчуци и меса та да ядем по-качествена храна, ние правим няколко тариката милионери и милиардери. Докога бе!
отговор Сигнализирай
Новини