BGONAIR Live

Гюров с коментар за бюджета: Гражданите очакваха нещо съвсем различно


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 4
Кой си ти бе боpcyк, че ще ми говориш от името на "гражданите"?!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Гражданите очаквали нещо съвсем различно ? Че само селяните ли знаеха , че докопат ли комунисти власт , винаги е имало срив на държавата !
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Не съм държавен служител... Обаче първата ти работа е да накараш държавните служители да си плащат осигуровките, докато се дават милиарди аванси на знай ни незнайни форми без да са свършили никаква работа е възмутително!
отговор Сигнализирай
20
Ze nigmar
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
Очевидно еврозоната и Шенген не са осиновен еврей...:)))
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Гражданите очакваха да не управляват нито Пеевски нито Борисов, нито публично, нито задкулисно, за това гласува българинът.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Някой видя ли борба с олигархията? Защото аз видях борба с младите майки, с хората на минимална заплата, със собствениците на автомобили и жилища, с хората работещи в администрацията... Явно нещо не рабирам и те са олигархията.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
Проксито на Идиотова , очакваха да и това не си ти, на рундяевите служебни кироИдиоти се нагледахме
отговор Сигнализирай
16
Гошо...Тъпото
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Да бе...даа, ше пада манна...небесна,над тази опоскана от всякъде държавица. Всеки минал през...власта,влачил като за...последно и сега Радев,да оправи всичко от...раз.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
5 години време разделно изгубено безвъзвратно и необратимо от сега нататък рязко надолу всичко...
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Радев действа нагаждачески. Да беше направил референфум, да беше наложил вето, Шиши и Боко - на следствието, а то, нищо и половина. Няма да издържи много.
отговор Сигнализирай
Новини