BGONAIR Live

Банки удължават срока за обмяна на левове в евро без такси след юни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Значи има още останали пачки под дюшеци и в буркани...
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
She gi izgorim bez banki
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Монетите не съм ги обменял. Оставих си към 20 пълни комплекта монети, подбрани в добро състояние и още една торба към 200 броя смесени жълти стотинки от 1, 2 и 5. Мисля че след години ще са интересни за колекционерите и ще струват повече от номиналната им стойност обърната в Евро. И в момента всички стари български стотинки в струват повече от номиналите и се търсят колекционери в чужбина защото са сравнително редки и за тях са екзотика. Няма много бройки запазени.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Какво стана, нали жалките бачкотещи баачкери Копейкаджии нямаше да използвате Евро? Къде са ви левовете, наведени снишени роби хахахахахха
отговор Сигнализирай
1
Bob
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
Евтин ПР.. то хората нямат нито левове, нито евро, тия щели да обменят без такса..
отговор Сигнализирай
Новини