BGONAIR Live

Край на тапите: АПИ отпушва АМ "Тракия" в Софийско и Ямболско


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 3 Ами още 2006г. се говореше за магистрала, двупосочна, извън дефилето, верно с 5-10км. по дълга, ама магистрала... ама нали едни наши хора са собственици на заемите по пътя, пък и нашата фирма трябва да прави през дефилето, или да дадем предимство на други участъци, че са по-лесни и по-лесно се краде... та вече 20г. се борим, вместо да сме забравили за това.
отговор Сигнализирай
4
чака рака
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 1
айде ся гааааз ръчка . статистиката привечер
отговор Сигнализирай
3
Ватман
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 0
Нещо за Кресна? Или там тапа няма. Кога ще има нормален път там, който да не минава през средата на града?
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 1
Нека битката започне отново, трябва да остане само един.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 0
Тапи винаги ще има. Заради ремонтите на ремонтите на ремонтите на ремонтите, заради великолепните ни магистрали с дупки и коловози и заради уникалните шофери. Аааа и да не пропускаме средната скорост, дето за 10 секунди полет с 200 стават...пак тапи.
отговор Сигнализирай
Новини