BGONAIR Live

ИПБ за мантинелите: Държавният орган, управляващ милиарди левове, официално вдига ръце


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Столичани в повече
преди 5 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
16
анонимен
преди 41 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: МимиИзволнетте...
отговор Сигнализирай
15
Мими
преди 42 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
Извинете ги масово тия лапачи ....
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 0
37 годни геноцид над бълагрското население!
отговор Сигнализирай
13
Читател
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 1
Умници, а Канада как съществува с максимално разрешена скорост 100 км/ч???
отговор Сигнализирай
12
тайна
преди 1 час
Харесвам 12 Не харесвам 2
На всеки е ясно, че фирмата, която произвежда мантинелите е приближена до ГЕРБ
отговор Сигнализирай
11
МАЙОРА
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 1
ВСЕКИ народ си заслужава съдбата !
отговор Сигнализирай
10
:)
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 1
Последната "сделка" на правителството на Желязков - половин милиард за мантинели. Не че крадат, те ни мародерстват.
отговор Сигнализирай
9
цомчо
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Някъде прочетох вчера, че корупцията в държавата ни е най-високата от 27 години насам. И да му се не види, усеща се. Навсякъде и на всякакво ниво. Няма институция, в която да няма корупция. А съдебната ни система е в кома от години.
отговор Сигнализирай
8
дезинтегратор
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 10
Нали се сещате, че е смешно, пътищата с дупки, а ние искаме краштестове на мантинели. То ако е така, по-добре тия пари да се дадат за няколко лопати асфалт, та да не се чудим после, що мантинелата не държала. А белите хора отдавна са го измислили-системи за безопасност в автомобилите-за спазване на пътната лента, за автоматично спиране, за засичане на пешеходци в мъртвите зони, за заспиване и изобщо каквото се сетите. Всичко това отдавна го има в новите автомобили. Къде сме ние? А, да в ЕС.
отговор Сигнализирай
Новини