BGONAIR Live

Цените на част от храните продължават да спадат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Неразбрал
преди 15 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
12
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Важното е малкият да не спада .
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 1
Кой е длъжен да храни Бг, земя с перки и панелки, а вилич у софето, чужденци се заселиха, тук там, а вилич реве скъпо е, ами скъпо е, на село щеше да е евтино, че и за продажба да има.:))
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Да се внасят, цял свят произвежда, даже в пустините, само Бг не произвежда и не може да се изхрани, парадокс.:))
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Дините юли били по-евтини, от тези май. Ти да видиш. За поредна година нашите статистици откриват топлата вода.
отговор Сигнализирай
8
И Моя
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Напоследък спада(дядо Свилен)
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Яжте салам народен пълен с протеини за 5 лева килото :))))))
отговор Сигнализирай
6
Да
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Всяко лято цените на плодове и зеленчуци падат. Но Радев иска с червената мафия да ги държи високи. Нали са изгладнели комунистите да се захранят горките! Радев и циркаджийското правителство са червени крадци. Спрете ги.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
на осн храни сирене кашкавал хляб яица чушки не падат в магазините а вприказките по медиите
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Спадат я! Току що си хупих невероятни домати на евро и двайсет. По-дребнички, разбира се, но вкусни!
отговор Сигнализирай
Новини