BGONAIR Live

Цените на част от храните продължават да спадат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Спадат я! Току що си хупих невероятни домати на евро и двайсет. По-дребнички, разбира се, но вкусни!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
*** какво ми ги пишете тия глупости всеки път. Лятото естествено, че намаляват. Нищо общо няма това с ничия политика. Сега зимата като се качат пак, пак ще пишете, че са се качили. За къв *** си правите труда да пишете въобще, не ми е ясно.
отговор Сигнализирай
2
прогресивно ми е
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
кво нещо е прогреса начи , нема и два месеца от как спасителя зема власта и цените падат , абе почти без пари стават продуктите . а и като добавим кошницата с грижа как да не е щастлив човек .
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Eвaлa нa 3KПЧ-тo!
отговор Сигнализирай
Новини