BGONAIR Live

Радев: Ще подкрепяме Украйна според възможностите ни, не за сметка на социалните политики


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

160
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 5 Не харесвам 3
И от какъв заор ще я подкрепяме? Радев е Борисов номер 2. Пионка на ес.
отговор Сигнализирай
159
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 4 Не харесвам 3
Ах Радев ти се обърка.Гренландия не е ли Руска ,като Крим.
отговор Сигнализирай
158
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 10 Не харесвам 0
НЕ Е ЛИ ПО-ДОБРЕ ДА СЕ ПОДКРЕПЯТ МАЙКИТЕ, ДЕТСКИТЕ НАДБАВКИ, ПЕНСИОНЕРИТЕ, НАРОДА?!?!
отговор Сигнализирай
157
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 5 Не харесвам 1
Явно той разбира, че в случай на конфликт Англия, Франция, Германия и САЩ са избрали източните славяни и изчезващите балтийски народи за пушечно месо. А те просто ще им хвърлят малко пари и оръжие. Да, и ще им осигурят разузнавателна информация.
отговор Сигнализирай
156
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 8 Не харесвам 1
Унгария, Словакия, Чехия, България... донякъде и Полша... всички се отдалечават от Украйна, която се дави в собствената си кръв и загива под тежестта на собствената си упорита омраза... През последните пет години тенденцията е еднозначна!
отговор Сигнализирай
155
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 11 Не харесвам 1
Радев, ако подпомагането на Украйна е за сметка на външния дълг пак не става. Не отнемай бъдещето на българчетата, които още не са родени.
отговор Сигнализирай
154
мак
преди 1 седмица
Харесвам 7 Не харесвам 0
До: Мила. Виновни са тези, които са управлявали в началото на войната и са започнали да се раздават като за световно, дори един симпатяга предложи да им даряваме заплати. А после, след ес-истерия вече бе късно да се отметнеш, за да не те обявят за пропутински и проруски индивид. Радев тогава нямаше кой знае какви правомощия.
отговор Сигнализирай
153
Мила
преди 1 седмица
Харесвам 10 Не харесвам 1
Подкрепяйте ги,те нека имат всичко,а народа ти нека мизерства,много жалка картинка сте,нека строят навсякъде,докато ни превземат,а хората гласуваха за теб,за което съжаляват.
отговор Сигнализирай
152
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 11 Не харесвам 6
България която беше създадена като държава от Русия започна война с нея без Русия да я е нападала, без да има никакви претенции към България, напротив,за тях България беше братска страна, българите братушки, а те започнаха война с Русия - най-голямата военна мощ на планетата - за да угодят на западните си господари, с надеждата западните господари да унищожат Русия и да им осигурят дял от плячката, да получат лична изгода и по-добър живот, няма по-гнусен и по-подъл народ от българите
отговор Сигнализирай
151
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 8 Не харесвам 9
Брaвo на Радев!
отговор Сигнализирай
Новини