BGONAIR Live

Митрофанова: България изнася огромни количества оръжие, отиват в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

86
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Мен ми е интересно Украйна дали плаща това оръжие или плащането е отложено за след сто години
отговор Сигнализирай
85
...
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
значи това че БГ изнася оръжия ми лошо няма! мен друго ме интересува! лично митрофанова каза, че русия ще закрия представителството си в България! това беше преди години! И сега виждаме, че таз работа не се е случила! та как да вярваме на митрофанова? явно те ЛЪЖЕ!
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Дано още повече да можем да дадем!
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
На дивашка Расиа помагат само картофа от Беладрус и гусито от Северна Кукурея
отговор Сигнализирай
82
Кефче Ми Е
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
как Шороският Спипендиант от Военната Академия в Алабама, САЩ ИзМаМаМи Русофобите да Гласуват за Него и да му дадат Пълното Мнозинство от 131 депутата! вие как мислите 1992 се отиваще във Военна Академия в САЩ без Шороска Стипендия, Друзя?!
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Даже и космичеки кораби и спътници е произвеждала България в Пазарджик 1939 г преди да дойдат руснаците.
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
продава ги. На кой да продаваме, на Русия ли?
отговор Сигнализирай
79
много оръжие, е, и?
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Дадоха им няколко стотин милиарда, целият запад с 90% БВП ги финансира, всички аналогови оръжия и всичките сателити и старлинки на НАТО, 5 милиона армия украинци два пъти по-голяма от армията на Русия, 35 хиляди адски икономически санкции срещу Русия, пълна изолация - какво? Ядат яко бой от бедна и изостанала Русия, загубиха 20% от територията - при това най-богататите и промишлени област която хранеха цяла Украйна, ЕС икономиката загуби трилиони долари и сега няма измъкване от рецесията.
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 7
Путин каза! Който разбрал , разбрал за останалите няма да има повторения. Кой какво коментира и кой какво повтаря като папагал не е важно. Има факти и те са че украинските фашисти ще бъдат унищожени.
отговор Сигнализирай
77
Смешко
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: анонименПреди да дойде съветската армия,България е произвеждала самолети в Ловеч - сглобила е половин дузина, с полски нженери, та дори военните и катери са немски, дървени. На 9 септември е имала 0 /нула/ кораби, военни и граждански - предала ги е на Третия райх , а Хитлер ги е утилизирал. На това отгоре сме го финансирали с 90 милиона златни лв. - както днес Украйна.
отговор Сигнализирай
Новини