BGONAIR Live

СЗО: Намалява ваксинирането в страни като България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 11
То, затова в България измряха най много хора на глава от населението, от цял свят, че тука "хитреците" най много! А, да и лекарите ги тровиха с кислород! Голяма чистка следва да се проведе!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 2
Една съседка громеше тия с ваксините и антибиотиците и умря от най-обикновен грип.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Изкуфелите ни майки само пари искат за да се занимават с конспирации.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Гердан с уши? Абсолютно разбирам, защо си толкова свършил! Добре, че такива, като теб, намаляват!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Да, "златният милиард" е задължителен! Особено, за путинярски дупки, като България!
отговор Сигнализирай
8
Хихихи
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 4
До: анонименОсъзнаваш ли колко си зомбиран и липса на елементарни мисловни процеси. Маски, изолация, зелеВи сертификати и как през февруари преди 4 години изведнъж за 1 ден....край на трагикомедията. След СВУ злодеите се насочиха към други източници на пари. Те такива като вас трябва да ги затварят и да ги бодат с експерименталки до пълното ви заличаване.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 12
Ква Свобода или смърт, бе пропадняк, ще ви ритаме до границата, мамавипроста антиваксърска! От Европа трябва да ви гонят такива недоразумения, като вас!
отговор Сигнализирай
6
Майната Ви
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 7
За популацията на Задунайская губерния няма нужда от никакви ваксини. Оставете ги на естествения подбор и след около 9 - 10 години няма да остане нито един екземпляр на тъмните източно-балкански субекти.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 16
На антиваксарските прокаженици, пълна забрана за социален живот, на тях и на копелленцата им! От тъпотия, ще върнат болести отпреди 100 години! Те и маските им бяха, да ги накарали да мълчат! Просто, ама мега просто племе, добре, че намаляваме, като народ!
отговор Сигнализирай
4
Лъжливото овчарче
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 2
Па и се чудят защо след агресивната пропаганда за оня "продукт в тестов период" и декларацията за информирано съгласие никой не им вярва, ако ще и за безсмъртие да са изобретили.
отговор Сигнализирай
Новини