IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Демонстрация на мощ: Русия готви мащабни военни учения


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

228
дуро
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
До БобиПрав си. В корейската война съотношението на свалени самолети в директен бой е "само" 7,5:1 в полза на Сейбър:Миг15:)) И не ми казвай, че са управлявани от китайци и корейци защото има над 240 руски пилоти загинали в Корея:)
отговор Сигнализирай
227
хигиенист
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
И, изплуваха като сенки от наркосънят си съшества с неустановен пол, и започнаха да замърсяват околната среда със стомашно преработени хранителни отпадъци , и се разнесе остра задушлива нетърпима миризма , и аз напускам ..
отговор Сигнализирай
226
до 284 Учителя
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Ти ако си български учител то аз съм Император Нерон.
отговор Сигнализирай
225
Боби
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
До дуроФ-15 при поддръжка от АУАКС или не? ВИНАГИ С АУАКС! Е 90% от работата е свършена от АУАКС а Ф-15/16/18 само са носили и пуснали ракетите. Колко от тези самолети дето се хвалят са свалени в близък бой Тет а Тет както в Корейската война. Тогава АУАКС няма как да помогне.
отговор Сигнализирай
224
ЦЕЛТА Е ЯСНА !
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Да се омаломощи Русия с постоянна бойна готовност и безкрайни бойни учения . Тактиката дава добър резултат !
отговор Сигнализирай
223
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Демонстрация на безпомощност.
отговор Сигнализирай
222
Учителя
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
Ще видим колко су-та и миг-ове ще окапят от само себе си. "Космическите" сили на Путин падат сами от небето...не им трябва ПВО...
отговор Сигнализирай
221
дуро
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
Вчера влязох в "тубата". Имате ли идея колко пропагндни клипчета има възхваляващи руското оръжие??? НЯКОЛКО ХИЛЯДИ!! Кое от кое по-смешни. Гьобелс ряпа да яде. Ама кво ли не!! То как руските ракети "унищожават' 6-ти флот, как непроизведен самолет е "властелина на небето"/нищо, че проекта е закрит/, как Кузя е най-добрия самолетоносач и хиляди още дивотии. Върха беше "Как Су-35 сваля Ф-15 на НАТО" !!!!! Същия този Ф-15 който има свалени 104 руски железа без нито една загуба!! Абе ужас.
отговор Сигнализирай
220
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
На гол тумбак, чифте пищови - добре дошли в страната на кремълския гном.
отговор Сигнализирай
219
Боби
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
До Анонимен 271Първо загубиха Су-33 като се скъса въжето на аерофиниша и самолета падна в океана. Су-33 е доста тежка машина.След това МиГ-29К след изразходване на горивото го пратиха на дъното. Предишния кацащ самолет е успял да "уплете" каквото и да означава това въжетата за кацане. МиГ-29 е имал гориво да кацне в Сирия но и е можел да чака 30 мин Решили са да чакат ремонта след 40 мин аерофиниша не е готов и МиГа заминава да храни рибите
отговор Сигнализирай
Новини