IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бойко Умното


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

143

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Оххх, стига с тези селяни граждани! ВСИЧКИ СМЕ СЕЛЯНИ - тиквите ви седят по балконите, да не сте родени в графство хаххахаа Жалки мизерници сме ние, една статия може да отприщи истинската същност на човека! Жалките 1.5 милиона душички, натикани в панелните квартали, мръстотия, убийци, наркомани, високомерни кметчета и депутатчета. Егати дръжавата, егати народа! Засрамете се!! !!!!
отговор Сигнализирай
142
niki
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
KORENIAZITE SOFIANZI SI NIAMAT SELO BRATLE, I NIAMA KADE DA OTIDAT ! KATO MENE NAPRIMER.....NO KATO 4E LI SHTE TRQBVA DA SI KUPIME NESHTO PO SELATA....TA DA MIRNEME NIE OT SELQNI...TA NA GOSTI DA IM HODIME !
отговор Сигнализирай
141
Наско
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ето и моите корени за които питаш - баба ми и дядо (фармацефт)ми са коренят софиянци - родени и умрели в София. За малко развеждани по лагери из провинцията. Прадядовците ми - единия е бил адвокат а другия доктор. И двамата софиянци. Участвали са във войните активно. Един от тях е царски генерал. Смятам че имам пълно право да се нарека Софиянец. Относно статията - смятам че думтие са извадени от контекста. Не смятам че нормален човек може да е на мнение че някой трябва д абъде ограничаван да вилиза, излиза или живее на което и да било място по света.
отговор Сигнализирай
140
niki
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
SOFIA NE E POSTO STOLIZA,A PO-SKORO KLANNIZA I SVARTALIW,E NA UBIIZI I PRESTAPNIZI ! ZA SAGALENIE, NEW,ATA SA TAKIVA,4E TRIABVA I VE4EREN 4AS ZA PROVINZIALISTITE !
отговор Сигнализирай
139

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
125, тебе ли да те гоня, нечленоразделно охлювоподобно? самолет си виждал само по новините в секция техника на мола, който бездомно обикаляш с влажен поглед, хаха. Колко си жалък, предателю, и гледай да не пърдиш много от евтините консерви като се прибереш довечера в емигрантската ти стаичка, която делиш с още 6 човека, че ще ги изтровиш без време ЛОЛ
отговор Сигнализирай
138
ben
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе искам някой кореняк софиянец да ми обясни, какви са точно корените му (родословното дърво) горе долу да добия представа кога един индивид се смята за кореняк софиянец ? Колко дълбоки трябва да са му корените? И какво точно го отличава от един кореняк провинциялист физически и духовно?
отговор Сигнализирай
137
smqh
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
:-) единственото което е видно от коментарите е, че:1. в работно време софиянци масово се мотаят по форумите вместо да работят2. повечето са крайно неграмотни и им е трудно да вържат и едно изречение3. единствената им гордост в живота е, че са се родили софиянциБоже, колко мъка има по тоя свят, Боже. :-)
отговор Сигнализирай
136
stelt
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе този Батман Борисов, дето толкова го превъзнасяте, ако в действителност беше толкова кадърен, щеше да е построил вече и паркинги, и улици (малко по-равни от Цариградско море), ноооо....тъй като страда от недостиг на сиво вещество, кара по Сталниски - нет человек, нет проблема!!!!!!!!!!! Ура за Бойко!Ура за всички мрънкащи живущи в София! Все пак...по-лесно е да си при мама и тате, да те гледат, да не си търсиш покрив над главата...Никой не може да ми каже къде ще живея и къде ще си изкарвам хляба. Колкото до онези, на които им свидят данъците, и смятат, че хората от страната им крадят хляба, моля обърнете внимание на факта, че всичките си пари аз и много хора като мен ги оставяме ТУК! Даваме ги в софийските магазини, на софийските бакшиши, на столичния адски транспорт. Ако грубо две трети от приходите в икономиката на столицата - наеми, продажби, услуги, от утре просто изчезнат, с какво ще живеете, мили ревящи хора!!!Хората си търсят работа в София и не са виновни, че искат по-добър живот! Апропо, от Източна България съм, но говоря триста пъти по-правилно от две трети от софиянци, никога не съм живяла на село, къпя се редовно (за разлика от смърдящата маса по софийските улици) и искам висока заплата, когато си търся работа (за да има какво да харча в скъпата ни столица)!
отговор Сигнализирай
135
J.B.
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Другарю Евлогиев ,Освидетелствувайте се в здравното заведение на 4 ти км ! За Ваше добро е ! Вервайте ми !
отговор Сигнализирай
134

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе и Виена е 1,7 милиона, ама айде и тя да не е столица...
отговор Сигнализирай
Новини