IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дядо Николай заклейми гей парада в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Даниел
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 11
Умрете мръсни гейове!!! Пикам на гадния ви парад
отговор Сигнализирай
9
Как
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
е....как е дедо николае.....вървят ли мерцедесите и аудитата? Правиш ли кушии по 4аршията на филибето? :) Врътни едно слънце и пред парламента ве....бъди мъж.....покажи се ....бъди зъл бабаит....я виж кви 'кару4ки' лъскави си наредил :)....па отвори джамека, па си изкарай ръката да ти видят и ролекса.....да текат лиги.....хахахаха
отговор Сигнализирай
8
Дани
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Абе Ники Ролекса що не си гледа архонтските титли и църковната каса? Гейовете ако му дадат малко парички веднага ще им даде титла архонт и ще ги короняса на бързо. А Николчо може да стане гвоздеят на програмата.
отговор Сигнализирай
7
Бобо
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
Не съм православен, но човека е прав! Библията порицава и заклеймява като грях такова отношение между еднополови двойки. Дори и тези, които не правят същото, но одобряват такива грехове, ще получат наказанието си в деня на съда. Така че мили "свободни" хора, не се чудете от къде ви е дошло на главите наказанието, щом като насърчавате извращенията в обществото!!!
отговор Сигнализирай
6
Хахаха
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 10
Е как няма да ги заклейми.....нали не му пускат в гушата пари :) Тая гей организация да се вземе в ръце и да му подари един 4истов нов мерджан S-класа и да видите дяда ви николай4о как ще ги отклейми и направи архонти даже.....нищо 4удно да преправи и библията в тяхна 4ест и да изкара и 4е христос е бил гей. Та такива ми ти работи стават около света на парите :)))
отговор Сигнализирай
5
!!!!!
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Лошото е че заклеймяващите са същите като заклеймаваните !!!
отговор Сигнализирай
4
ицо
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 13
а какво добро за обществото са направили хора като него, че да ме интересува мнението им?
отговор Сигнализирай
3
ВМ
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 9
Може ли аз да стана архонт? Вярно, че не се занимавам със съмнителен бизнес, но мога да ви даря 'идни пет лева, а?
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 29 Не харесвам 10
Морал от поп с ролекс на ръката :)))
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
Е сега,едва ли някой е очаквал,че ще го благослови..
отговор Сигнализирай
Новини