IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Гърция ще продава имоти за 25 млрд. евро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
пазарна икономика
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Те ги продават, ама ме съмнява , че няма да вземат толкова пари и ще трябва да свалят мизата!
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
На тия дето чакат гъркините, им препоръчвам да сменят ръката от време навреме ! Иначе ще им излязат мазоли на шепите !
отговор Сигнализирай
18
стършел
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Чудно ми е , ако в Бг започнат да дават на хората мин.заплати от 600-700 лв, средни около 1500, па им отпуснат и лесно заеми за жилища, па и специално за държавните служители заемите да са с лихва 1%, какво ли ще стане?? Ще започне българина да вика:А, не, не ща, щото така страната ми ще се забатачи????????????? ХАХАХАХАХАХАХА. Ще започнем да лапаме като невидели. Тъй като това е станало в общи линии при съседите, обаче, не при нас, злобата е уникална!Замислете се!
отговор Сигнализирай
17
mariner
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Ами през 1945 та, БКП като подари независимостта и суверинитета на милата ни родина на СССР?? Сега принудително ще го вземат на Гърция после и на България.Мача се повтаря.Преди бяхме от ЦСКА сега сме от Левски. хаха
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
само тази думичка ПОРТФОЛИО не разбрах какво означава вече фолио го знам за опаковане е от алуминий или от найлон ама това порт отпред не мога да разбера какво означава
отговор Сигнализирай
15
криворазбран
преди 13 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
Хайдеееее, и гръцка глъч ще се чува вече по европейските лозя,ниви,строежи и тн...
отговор Сигнализирай
14
поля
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Когато не искаш да си намалиш разходите за храна и почивка за да си плащаш заемите, банката ти взима апартамента..кво чудно
отговор Сигнализирай
13
@@@@
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
ДА ИМ ПРАТИМ ИВАН КОСТОВ ,И ОСТАНАЛИТЕ ПРЕВАТИЗАТОРИ ,ДА ВИДИМ ДАЛИ ЩЕ ОСТАНЕ И ЗА ЧАСТНИТЕ КРЕДИТОРИ ДЕТО СА ИМ ОТПУСКАЛИ ПАРИТЕ!ЗА НЯКОЛКО МЕСЕЦА ЩЕ ГИ ИЗКУПЯТ ЗА ЖЪЛТИ СТОТИНКИ !ТОГАВА ДА ГИ ВИДЯ КАК ЩЕ СЕ ТЪРКАЛЯТ ПО УЛИЦИТЕ ДА ПРАВЯТ СТАЧКИ !АМА ТЕ ИМАТ МОРЕ ,ВОДОРАСЛИ ЩЕ ИМА КАКВО ДА ЯДАТ!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Това беше замисъла на банките, дали заемите на Гърция. Защото те бяха сигурни, че няма да успеят да ги върнат------------------- Искаш да кажеш, че ако не бяха дали заеми на Гърция, сега Гърция щеше да цъфти икономически?
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
всички знаем как завърши тази приказка за работниците от Кремиковци, БГА Балкан--------------------- За кои работници от БГА Балкан говориш? Пилотите пак си летят.
отговор Сигнализирай
Новини