IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сесил Каратанчева сензационно на полуфинал в Акапулко


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Ще я видим тази родоотстъпничка на допинг контрола какво ще прави.... Досега на два път светна положително, на третият път ще има доживотна забрана
отговор Сигнализирай
9
Наказателят
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
Аз също не се радвам за тая девойка ! След като е предала родината си - да я аплодират и гледат в Казахстан. Поне някаква по-свястна държава да беше избрала ! Стана ми антипатична още навремето, когато се опита да създаде секс скандал, за да привлече медийно внимание !
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Good job. Сесил. Бачински не е някво кой знае кво препятствие.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 22
На този *** горе му желая само неуспех!
отговор Сигнализирай
6
бай Тъпчо
преди 10 години
Харесвам 36 Не харесвам 9
Абе ний на село щото сме прости викаме на туй ургулишка работа демек фърля пот на вятара щото цел ден са мори пък ни дръво ша поникне от туй,ни плод ша върже.Тез спортисте си рипкат и скачат,риткат си топки и са протегат и сички им плескат с раце гаче ли къщи строят,жито жънат,дрехи шиат или дяца на четмо учат.Сеги никой неще нашта работа и секи гледа на компутер да седне и на сянка да работи ама пак ша доде време на поле да идат а с компутрите вратнята ша си затискат да не се отваря от ветърат
отговор Сигнализирай
5
Христаки
преди 10 години
Харесвам 37 Не харесвам 10
До анонименНе са и две,и три грешките!Като почнеш от наглото държание на пресконференции,лъжливата бременност,Казахстанската афера,прескоференцията, колко малко и била дала България,изнасилена от Бойко:),най-големият и грях обаче е,че е дъщеря на този нагляр баща й, и това не може да се промени за съжаление!Иначе хубав пробив,успех нататък в турнира.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 16
на тая самочуствието й пак ще й изяде главата
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 22
На мен ми прилича на сЪсел
отговор Сигнализирай
2
сс
преди 10 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
До 1Вече се състезава за България.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 43 Не харесвам 14
Момичето играе хубав и силен тенис. За разлика от Пиронкова, която играе като дете. За нещастие обаче две грешки накараха цяла България да ѝ обърне гръб и да я запомни с името Казахстанчева-допинга. Желая ѝ успех на корта.
отговор Сигнализирай
Новини