IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Шефът на ВАС нямал апетити за стола на Борис Велчев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
VIDQ LI MAGISTRAT ZA MEN SI E 4IST PRESTAPNIK
отговор Сигнализирай
6
Габи
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
В настоящата публикация и в други медии възпитаникът на милиционерската школа -Симеоново ,бивш шеф на СГС , а сега шеф на ВАС Г.Колев прокламира,че няма намерение да става ***.прокурор на РБ. Това мигом отваря вратата за други кандидати, като висш магистрат заяви,че този пост трябва да се заеме от СЪДИЯ! Какво пречи ***.прокурор на държавата да стане ген.Пенгезов - човекът хем е е съдия, хем генерал-лейтенант и ще приучи всички магистрати на ред и послушание! Който не слуша или пък рита срещу ръжена, веднага под съд за клевета и неуважение към институцията и да ходи да носи чантите на адвокатите! Нали така роденият в Русе , завършил техникума по речно корабоплаване и много близък на експрезидента ,който го напарви генерал-лейтенант, инч хай магистрат научи съдийките от САС на дисциплина; за присъдите не желая да говоря. Та, предлагам следното: ***.прокурор - ген.В.Пенгезов; шеф на ВКС и ***.кадровик на съдебната валст - също бивш униформен - съдия Г.Колев! Единият - военен, другият бивш милиционер! Та няма да заработи Темида ли: сутрин магистратите ще се събуждат с "Мила родино", а вечер ще лягат с "Когато на Дунав се мръкне..". Ама дали след това няма да се съмне?
отговор Сигнализирай
5
божел
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Трябва ни прокурор ,който да мачка наред.Аман от послушковци! За това сме на този хал да плащаме милиони за грешките им.Дали в България ще се намери такъв? Не вярвам. Такива не ги назначават. Затова трябва Съд и прокуратура да се избира от народа и то с мандат. При първа грешка и вън. Само тогава ,съдът и прокуратурата ще е независима. А до тогава ,жална ни майка.
отговор Сигнализирай
4
....?
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
На сила гом карат ,а той ...дърпа ли се дърпа....ужас!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
А Лазар Груев до кога ще го търпим?
отговор Сигнализирай
2
HA HA HAAAAAAAAAAA
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
TEZI LI NQMAT APETIT? DA PITAT KRASI 4ERNI4KIQ KOI 6TE E NA APETITNOTO MQSTO.
отговор Сигнализирай
1
Яне Янев
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Аз обаче имам апетити и към стола.... и към самия Борис Велчев.... който по моему си е доста апетитен! :) :) :)
отговор Сигнализирай
Новини