BGONAIR Live

Стреляли по колата на прокурора от делото "Гранити"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 7
Хубаво е управлението на Орешарски, а?
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 24 Не харесвам 8
Докато не започнем да отстрелваме съдии и прокурори, положението ще си остане същото, че и по-лошо ще става!
отговор Сигнализирай
1
КОЙ?
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 8
2008 НЕ БЕШЕ ЛИ ТРОЙНАТА КОАЛИЦИЯ НА ВЛАСТ? ТОГАВА СТАВАХА ГОЛЕМИТЕ МАФИОТСКИ СДЕЛКИ,СТАВАХА ОТВЛИЧАНИЯТА ОТ НАГЛИТЕ КОЙ СТОИ ЗАД ТОВА, СЛЕД КАТО СТАРАТА НОВА ТРОЙНА КОАЛИЦИЯ СЕГА ПАК Е НА ВЛАСТ И ОТНОВО ЗАДКЪЛИСИЕТО И ТЪМНИТЕ СДЕЛКИ,СТРЕЛБИТЕ СЕ ВЪРНАХА?
отговор Сигнализирай
Новини