IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Финландия е непреклонна за Шенген


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
тцтцтц
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Дреме ми за шенген, но е хубаво и ние да спрем цветята на холандците за да видят, че и те поне малко зависят от нас - а не само ние от тях!! Както правят румънците.
отговор Сигнализирай
14
Космополит
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Във Финландия почти няма корупция, а съдебната им система е за пример. Нашите лентяи-управляващи вместо да пищят и да се оправдават, да взаимстват и ако е нужно да копират отчасти финландските закони и да ги адаптират към нашата балканска действителност. Това е пътят.
отговор Сигнализирай
13
ДО №6
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Хей тъпчо, я марш от форума! Не си ти човека,който да каже какви са българите!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До 6А вие щото всички там сте Елини и потомъци на Ахила, а не сте някакви гадни гръцки ***, дето се наливат узо, тъпчат маслини и ги мързи да бакат и мислят .Същите вие в момента вземате пари от Европейския съюз и в частност от парите на България, за да се оправите щото по-мързеливо и гадно по характер племе от вас няма може би в световен мащаб.Ами само помисли-вие сте с близо 50 години пред нас, защото при вас не е имало комунистическа диктатура, а пък много странно щото не личи много.
отговор Сигнализирай
11
fori
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
do тракосда ти го набием у гадния космат и смръдлив елински(гръцки) ***,кой знае кой те е правил тебе,може и българин да е,що не питаш ***,грозните космати гъркини много обичат Български *** да ри ръби
отговор Сигнализирай
10
Гошо
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
някой има ли зор нещо да влизаме в шенген да каже че ми е интересно
отговор Сигнализирай
9
Шенген
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
През септември 1944 г. Живков заедно с убийците Лев Главинчев и Мирчо Спасов организира в сградата на читалище Славянска беседа арести и изпращане на стотици хора на разстрел в мини Перник, където и до ден днешен стоят безпаметни масови гробове, които правителството не иска да разкрие, защото днешният ни министър-председател Бойко Борисов е почитател на масовия убиец Живков.Когато Живков става първи секретар на комунистическата партия, в Ловеч по неговаинициатива е създаден най-бруталният комунистически концентрационен лагер, където младежи, арестувани на улицата, са убивани с тояги. Организатор е верният копой на Живков Мирчо Спасов. Жертвите са 151 човека.Българското правителство ще чества в Правец чрез софийския си областен управител годишнината на палача Живков, но и до ден днешен това правителство не прави нищо за паметта на неговите жертви от лагера в Ловеч.При управлението на Живков в Пазарджишкия затвор са убити в килиите им правозащитниците Володя Наков, Георги Заркин, Борис Арсов.На 7-ми септември 1978 г. в по нареждане на Живков в Лондон е отровен писателят Георги Марков. ДС организира убийството в чест на рождения ден на диктатора.Живков е инициатор на смяната на имената на българските турци, при протестите им срещу преименуването от Живковата милиция и от ДС са убити десетки хора, включително деца.По границите на комунистическа България, прeвърната в затвор на 8 милиона души, по времето на Живков са убити десетки бегълци от социалистическия лагер. В страната са вербувани повече от 200 000 доносници.
отговор Сигнализирай
8
Гошо
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
стига с тоя шенген бе. дреме ми на к--а че не ни искали в шенген. и кво - ми нищо
отговор Сигнализирай
7
до тракос
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Здравей ТРАвестит КОСмати. Как е ***?
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
kakvo im prechu shengena na turskite chengeneta ili bg turzite te pak si rabotiat na juguslavski misomani ili turzi po Germanya,Holandia,Belgia znam mnogo takiva te si vzimat 2000 evro na mesez i ne im dreme na shisharkite
отговор Сигнализирай
Новини