IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ал Кайда се завръща, твърди "Ню Йорк таймс"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Стоян
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пораснаха децата на Осама,продадоха мака. И с парите от мака ще стрелят по Барака.Германците казват че с сирийците ще се оправят на с афгатите ще им е трудно.
отговор Сигнализирай
6
****
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Е как така са останали талибани,нали сащ воюваха с тах,не ги ли унищожиха,руснаците неможаха ,защото сащ ги въоръжаваха и подкрепяха талибаните,но на сащ кой им пречеше,техните войни и победи са само на думи и хартия.
отговор Сигнализирай
5
razgradski pop
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
какво означава незабележим лагер...къде са разузнавателните спътници от 70те години, които можеха от космоса да четат вестник отворен на пейка в Горки Парк???
отговор Сигнализирай
4
Стой та гледай сеир
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Значи чета си аз разни чуждоземни новинаркси сайтове и в последните седмици гледай как се пише за благородни талибани и умерени Алкайдисти които видиш ли ненавиждали Даеш. И се чудя сега дали ще почнат да ни сервират новини където Алкайда ще се яви като умерен враг но не приоритетен, и гледай ти какво става...Предполагам че до няколко месеца ще излязат новини как анонимни членове на Алкайда помагат на Пакистан и талибаните от Афганистан в борбата срещу Даеш, и после ще ги броим за полу-съюзник
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Явно Ал Кайда легално ще удари рамо на другото им чудовище Даеш. Целта е в този район да има вечно войни и хаос, за да може едни държави да си продават оръжието и да смучат петрола и газа.
отговор Сигнализирай
2
Преселване
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Ами трябва да има къде да си приберат джихадистите от ДАЕШ/ИДИЛ, иначе ще отидат в САЩ и ЕС а трябва да ги храним и може да стане храни куче да те лае, което е много опасно! Не знам, толкова ли са промити мозъците на хората отвъд океана, та не станат и да изметат тая зараза от пентагона и белия дом?
отговор Сигнализирай
1
Нашенец
преди 9 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
САЩ просто възстановяват проекта с Авганистан, защото с Ислямска държава скоро проекта ще бъде прекратен!
отговор Сигнализирай
Новини