IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Разрешават гей браковете в Италия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Иван
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Тези хора които се наричат либерали и така нататък са едни много глупави лигльовци които попаднали под властта на дявола се опитват да правят противното на това което Всевишния е заповядал и което е праведно, морално и добро. Те не само ще бъдат хвърлени в огъня където червея не умира и пламъка не угасва ако не се покаят, но ще докарат унищожение на народите си. Това е и което дявола иска, той склонява тези глупци към незачитане на Божия закон за да може Божия гняв да дойде върху.
отговор Сигнализирай
16
Иван
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Тези хора които правят това и допускат тези извращения и ги одобряват трябва много внимателно да четат Библията и да видят какво се случва с градове и нации в които морала и нравствеността пропадат под човешки равнища и които не спазват Божия закон. Тези хора които са попаднали в тайни общества изпълняващи демонски доктрини ще докарат унищожение на себе си, нациите си и държавите си. Има чаша на Божието търпение която като се напълни отприщва Божията ярост и такива хора биват унищожени.
отговор Сигнализирай
15
aaa
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
ЗА какво съм и браковете ,като те няма никаква стойност !!..Т ова е само формалност в държавата ,която е обект на тлъсти хонорари от страна на адвокатите..
отговор Сигнализирай
14
контраст
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
светът вече пренадлежи на Дявола защото това са протежетата на него и иска да се унищожи човешкият гении на нормалност и здравност при хората защото е подкрепен от инакомислещите и дяволски настроени политически лица хора бдете над вашите деца и при забелязване на отклонение знаете че е влезъл дявола и това е наи голямата болест насърчава дори и от лекарите хомосексуализма е отрочето на Дявола и и се молете на Господ за избавление и прошка
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Волене взимай си Чуколина и към Италия Мечтания ви брак е готов
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
NIE DRUGITE SME MNOGO BOGATII I KATO GEIOVE MOGEM MNOGO DA POMOGNEM NA BALGARIA.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
A KOGA I V BALGARIA NIE GEIOVETE SHTE MOGEM DA SE GENIM I OSINOVIAVAME DEZA?
отговор Сигнализирай
10
Господ
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
И какви точно катаклизми си мислите, че се случват като се разрешат гей бракове? Полицията почва да събира хората по улиците и карат Иванчо да се ожени за Пешо, въпреки че Иван харесва Марийка, а Пешо - Миленка?
отговор Сигнализирай
9
Старата школа
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Егати ненормалниците! Те доскоро нямаха и развод, щото са католици - сега гей бракове! Яко са ги настъпили щатите!
отговор Сигнализирай
8
Роската
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
Ей изврати се този свят. Ще емигрирам в Русия.
отговор Сигнализирай
Новини