IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Напрежение: "Агресивни" руски изтребители до US-боен кораб


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
До ха-ха-ха-ха...Май доста тюркомански дyпенца прегоряха, а? А на твоите братя, ocмaнлиите, им се стъжнява туристическия сезон. А мустакатите пpимaти най-много се грижат за алъш-вериша, че за друго не стават, толкова им е акълът в *** ***.
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
114 от Калиниград, а от Панама на колко е?
отговор Сигнализирай
62
Поп Грую
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
И к'во? Това е традиционният поздрав към хамериканосите по случай Гагарин ден! През 2014-та година на 12.04 пак имаше праздничний салют.Що реват гринговците? Да не искат и те в космоса? Аре, мекия!
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
пиянска му работа...после, ама върнете ни пилота на падналия самолет
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
От код "Червена риза" са превключили на код "Кафеви ***".
отговор Сигнализирай
59
Един от Северозапада
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До Анонимен82 Рунтави гърди, е израз, който по нашия край използуваме, за да кажем на някого, че още не е срещнал мъж срещу себе си. Сравняваш Сашко и Волен-некоректно е малко. По -скоро сравни Бойко и Волен, макар че и двамата не са ми любимите. Единия-говори директно с американския посланик, и му каза направо това, което мисли 90% от народа извън околовръстното на София, а другия само чака да го привикат в Брюксел и да върти опашка като пуделче, Йес мен типичен.Кой е с по -рунтави гърди?
отговор Сигнализирай
58
Idealist
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Какво търсят американските кораби в Черно море. Не им ли стигат няколко океана. Скоро някой от героите на корабите ще подадат оставки?
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Пак ли този кораб :) . Руснаците много обичат да се гаврят с Доналд Кук ту по черно ту по балтийско моренце. На капитана му е побеляла косата и от две години не може да спи от кошмари , горките кукувци разпиляха ги СУтовете.
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
до 72 един от северозапада!Какво значи рунтави гьрди да имаш?Тия като на Сашка Васева или като на Волен Сидера?
отговор Сигнализирай
55
да
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
където големите Русия и Америка си го мерят, дребосъкът Турция не бива да се навира..
отговор Сигнализирай
Новини