IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Скандалните моменти от предизборната кампания в Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 18 Не харесвам 11
Вие сте болни хора - да защитавате Путин и Русия, а да плюете България...?!Това не може да е нормално.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 13
Така е, в Русия са много зле. Но ние сме в ЕС, нали така? Да напишем например колко от нашите села имат канализация. Ще е интересно.
отговор Сигнализирай
20
Човек от народа
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 12
Това ли е обективност? Огромна статия посветена на партии, които няма да минат дори бариерата от 1% на изборите.При тия гнусни либерали Русия копаеше дъното, колкото и платени статии да пишете, хората се научиха да не вярват на сорсоидните манипулации.Още Ванга го е казала "Не се продавайте на Америка за пари! Запада много обещава, но нищо не дава"
отговор Сигнализирай
19
Балтаджиков
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
Най-хубавото в България е че рушкофилите и рушкофобите са мацинство. Рушкофилите са има няма 5/100 а рушкофобите още по-малко.
отговор Сигнализирай
18
Пипипи
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ще има ли сто коментара , да се обзалагам ?
отговор Сигнализирай
17
Живко Марков БНРП
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Щом за това употребихте такова силно определение не знам какви думи ще намерите за лъжите на нашите управляващи за купените гласове.Манипулациите машинациите или вече всичко ви е платено.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
днес всичко е нормално3 статии за Русияслед 23 часа Лазарова пуска статията за евроатлантически первверзии
отговор Сигнализирай
15
СТРАНДЖАТА
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 18
Путин да увива чалмата и да става пожизнен шейх на ***...
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 9
Нямат пътища осбено в москва това е сигурно, имат едни такива около центъра, по 6 ленти в едната посока, общо 14 с аварийните. срам и позор
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
И в други азиатски страни като Турция, Иран и Пакистан изборите протичат така.
отговор Сигнализирай
Новини