IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Нападение с нож и в Германия: Един убит в град Вупертал


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До даОх, кой знае? Всяко действие има равно нему противодействие .... ей това е страшното!
отговор Сигнализирай
15
ХМ
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Виждам как скоро във всяка медия ще има под-сайт с тематика Тероризъм както е Спорта и Времето."Очакват се атаки поради засилващите се религиозни празници"Код червено за област ...
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Тия полудяха... И във Финландия също!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Помня, че доскоро испанците правеха демонстрации в подкрепа на "бежанците" и настояваха държавата им да приема повече от тях. Хак да им е!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
The Times of Israel: Главният равин на Барселона заяви, че Европа е изгубенаи призова местните евреи да купуват земя в Израел.Целта на ционисткото движение е всички евреи да емигрират в "обетованата земя", за да може да бъде създаден "Велик Израел". Ако не искат доброволно, ще бъдат принудени. В светлината на това, да не мислите, че този ислямистки терор е случаен? Не, той е предизвикан и строго контролиран.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Време да изчистим Европа от Исландия до Кипър и от Портогалия до Русия. Стига са ни клали и са ни карали да се чувстваме в опасност навсякъде. Време е народите да се събудят и да премахнем тея либерални политици, който се возят в бронирани колички и викат солидарност. Ни искаме да ни убиват като пилци, децата и жените ни.
отговор Сигнализирай
10
Карина
преди 7 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
До Ужас: Хаха, точно така! Цензурата на политкоректността души Европа приятелю! От абсолютно всички световни лидери и "лидери", които заклеймиха Ислямската джихадистка атака от Барселона ЕДИНСТВЕН Доналд Тръмп има смелостта на нарече случилото се "Ислямски тероризъм" (а Рахой каса "джихадиски акт"), всички други се лигавеха по темата, разтягайки локуми за "международен тероризъм", "неприемливо насилие" и "нас не ни е страх"! Като ощипани моми са и ги е страх да не ги помисли някой за расисти!
отговор Сигнализирай
9
до 8
преди 7 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
Докогато гласувате за либерасти и толерасти. Дотогава.
отговор Сигнализирай
8
ами
преди 7 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
Колят и убиват ни като кучета....докога хора,докога????????????????????
отговор Сигнализирай
7
Карина
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Ами щом нападението е "с нож", то едно е ясно! Всички знаем на кой ножа е любимо оръжие за Джихад, възпято като такова в не една и две Сури на Корана! Някой от гостите, поканени от Меркел ще да е!
отговор Сигнализирай
Новини