IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Русия успешно тества "суверенния интернет"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

103
Хм!
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 8
Руската държава що така не вярва на народа си, та се налага да цензурира представите им за света?
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До АнонименАз разбирам и руски и чешки език,а ти разбираш ли го?Ето ти и на български език какво означава делона дело -на практика,в действителност"множествено число"мн. дела̀,"среден род"ср.Проява на човешка дейност;работа, занимание.Тук съм по служебни дела. Зает е с някакви важни делаСамо "единствено число"ед.Съвкупност от дейността на много хора,обикновено с важна цел.Всенародно делоКръг от знания, специалност.Военно дело.Банково дело.Реална проява, постъпка.Не на думи,а на дел
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
107Този ли сУ, от който останаха 2 броя за наземно изпитание?
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
До Анонимен 107Не мога да разбера каква е връзката между твоя български речник и недоносчето Су57, освен за бояришник за никаква друга връзка не се сещам.
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 14
До Анонимен 99Пиши, пиши гадости, хората четат и виждат какво представлявате, колко пари чините! Моят български речник е много богат, мога да те посссера така, че да залитнеш, но не го правя, защото съм възпитан! 100,в Комсомолск на Амур правят най-добрия изтребител в света - Су-57, който значително превъзхожда Раптъра по скорост, маневреност, защитеност, боен радиус, въоръжение и други показатели.
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
До Анонимен 105Голям разбирач си от славянство няма що. Само си пропуснал че руснаците говорят на старобългарски а не на славянски език. Дори и езика са ни го прекопирали и си е останал на онова ниво на което са го откраднали. И дело си е дело а дялкам си е сдялал на по-стар български език.
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До Анонименти толкова разбираш славяските езици,"сделал" е глагол и проилиза от думата "дело",а дело е нещо,което се извършва на практика и няма нищо общо с някакви дърва.
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Руснака дори няма думата правя а вместо нея използва сделал т.е. издялкал от дърво с брадвата. То и затова всичките им изделия са такива все едно са правени с топора.
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До Анонимен 101Това наистина не го знаех, но като знам руските възможности съм напълно убеден че е било така.
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Те още нямат централна канализация в големите градове, но сделали айфони на "прилично качество"
отговор Сигнализирай
Новини