BGONAIR Live

В Украйна приеха закон за използване на английски език


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
мдаа
преди 2 години
Харесвам 47 Не харесвам 1
Забраниха руският език, който е майчин на голяма част на хората в източна Украйна. Задължиха ги да учат мова, сега ги задължават да учат английски. Свобода и демокрация цари в Украйна, достоен кандидат за ЕС.
отговор Сигнализирай
17
ХАХАХАХАХАХАХА
преди 2 години
Харесвам 45 Не харесвам 1
украински полицаи на улицата в Украйна ще са длъжни да си говорят помежду си на английски хахахахахахаха..тия удариха тавана на гъ'зоблизането.. такава тъпотия няма никъде другаде по света, но.. ще си говорят.. няма къде да ходят.. като се докараха до колония.. големите патриоти хахахахахахаха
отговор Сигнализирай
16
Шоу
преди 2 години
Харесвам 41 Не харесвам 0
Още една колония...
отговор Сигнализирай
15
Токо Токов
преди 2 години
Харесвам 39 Не харесвам 0
Как не се сетиха да се обявят за 52-ри щат, Джоб Айдън щеше да се види в чудо.
отговор Сигнализирай
14
Мухаха
преди 2 години
Харесвам 35 Не харесвам 0
Ами, нормално е. Езикът на господарите трябва да се знае. Задължително.... Дори и през гадния комунизъм, всеки имаше право на избор да учи, английски, немски или френски... и никога не се е налагало да има закон. От друга страна пък, разваления им руски, дето незнайно защо наричат "укра/дински, никой друг , освен друг украдинец не го разбира. Това вероятно е основната причина. Има че ще се налага на среща с НЕукрадинци, да се говори на руски , че да бъдат разбрани.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 34 Не харесвам 0
Нормално, всяко колония говори езика на завоевателите !
отговор Сигнализирай
12
стоп на руския терор
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 16
Световния прогрес идва от ЗАПАДА!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
По-добре полски и румънски, руски вече знаят!
отговор Сигнализирай
10
Казах ли ви?
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Малко по малко сащ подготвят територията окраина , за своя ,52 щат аахаахаха
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Ей, проговорят ли английски, отивам на туризъм, браво!
отговор Сигнализирай
Новини