BGONAIR Live

Раждаемостта в Япония е на рекордно ниски нива


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
"Капитализма на Япония се оказа бесмислен и бесплоден." - А ходенето на училище за теб се е оказало беЗсмислен и беЗплодно.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
"Там нали не е било комунизъм а се затриват сами." - Раждаемостта няма нищо общо с демокрацията и комунизма, но явно нямаш достатъчно интелектуално ниво, за да го осъзнаеш сам. Между другото във великата Русия коефициентът е 1,49, а в България е 1,58 т.е. любимата ти държава Русия (знам, че любимата ти не е България, а Русия) е по-назад И в този показател от България.
отговор Сигнализирай
11
да им
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
дадат по 10 000 евро детски като на българите и ще се оправи работата
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Нищо им няма на японците.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
"Що така нали нямало по-добро от капитализма и демокрацията." - Личи си, че си от плиткоумните хора. Смяташ ли, че в Сомалия се живее по-добре, защото имат повече деца отколкото финландците например? Щом пишеш такива коментари, значи така смяташ. Щом смяташ така, тогава как да не те нарека плиткоумен? Не ми оставяш избор просто хахаха
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Що така нали нямало по-добро от капитализма и демокрацията.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Когато икономиката на страната е по-важна от хората и всички деца, особено жените, биват възпитавани да работят и градят кариера, напълно нормално е да има срив в раждаемостта.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Нещо да помагаме ? Де ги тез Японки.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Там нали не е било комунизъм а се затриват сами.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
В България също го борят. Вижте само 90% от обявите за работа в земедлието - работници от Непал, Бангладеш и къде ли не. Българските празни села са вече пълни с всякакви тъмни субекти
отговор Сигнализирай
Новини