IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Евролидерите в подкрепа на Украйна: Мир чрез сила, мъдрост и единство ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

209
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
До: ИстинатаФактите говорят друго. Русия , се е намесвала във войни, само когато е крайно наложително или няма друг вариант, освен война и е спасявала много държави, особено в Европа, а на Балканския полуостров, няма държава, която да не е била подпомогната от Русия и освободена от Русия!
отговор Сигнализирай
208
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: Истината ; "Руснаците са най-военолюбивият народ." Думите са на Ото фон Бисмарк" , сериозно ли? Айде бе! Точно Бисмарк е заграбил маса територии в Европа и днес това го наричат "обединение", ноооооооо, така се манипулират фактите чрез лъжи, типично по Гьобелски! Да не говорим, че както нацизма, така и комунизма, са си немски творения! Ноооо, така е, използват незнанието на историческите факти от хората, за да им "цитират" лъжи или откъси от контекст, за да ги манипулират, лъжат!
отговор Сигнализирай
207
Истината
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Центаджийчетата нещо са се вдъхновили.Споко, соросоидският интернационал ще бъде наврян колективно на кучето в някой части !!
отговор Сигнализирай
206
Истината
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
"Руснаците са най-военолюбивият народ." Думите са на Ото фон Бисмарк, който е бил посланник на Прусия в Москва. Пак той завещава на наследниците си в Германия никога да не започват война с Русия.Тези вдетинени и самозабравили се соросоидо-либерасти ще го научат по трудния начин.
отговор Сигнализирай
205
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: анонимен 209 Тръмп е изпята песен. Давам му още 2-3 месеца да пъpди из Белия дом и оттам ще си ходи Мар-а-лаго или още по лошо в затвора.
отговор Сигнализирай
204
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
"Трамп не вышел встречать Макрона у Белого дома."
отговор Сигнализирай
203
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
До: анонимен 207 Сега е моментът Русия да удари с 10 хиляди магарета Александруполис.
отговор Сигнализирай
202
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
***, нещо ви се дръпнаха фекалиите обратно от тая новина?
отговор Сигнализирай
201
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: Отговор 202 А тебе какво те топли това? Да не би да атакуваш Александруполис с магарешките войски на Путин?
отговор Сигнализирай
200
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Да внимават лидерите на нацисткия ЕС и не наливат масло в огъня, за да не се пренесе войната у тях и украинците+руснаците, да започнат да си отмъщават за това, което им причиниха!
отговор Сигнализирай
Новини