IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

НА ЖИВО: Парадът за Деня на победата започна, ще атакува ли Украйна?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 7
тук е пълно с гнусни шорошки ботове. оная мумуя като се спомине, ще умрат гладни.
отговор Сигнализирай
46
Ада на чебурашките
преди 10 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 12
Типично драг шоу. Отивам на плажа.
отговор Сигнализирай
45
шшшшт
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 13
Тихо, че джуджанчо ще държи реч. Минахте ли през тоалетната? Ако не сте, вървете, за да не се попикаете от смях.
отговор Сигнализирай
44
1
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Появи се информация за евентуалното елиминиране на лидера на Кракен, Величко. Главатарят и съоснователян на украинското фашистко ГЕСТАПО навярно е бил унищожен още през 2024 г. За това говори в коментар пред aif.ru ръководителят на проекта "Хроники на геополитиката", който събира информация за наемници и терористи на кървавата киевска хунта. "По-рано имаше оперативна информация, че Величко е починал. В профила му в социалните мрежи последна публикация е от декември 2024 г., а в Telegram е от се
отговор Сигнализирай
43
В София също
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 9
Тържествено премина Марша на Безсмъртния полк и сега отиваме на Паметника-костница на Антифашистите в кв. Лозенец. После изложба и тържество в Руския дом в София на ул. Шипка 5 , зад Народната библиотека. Пълно е с хора, заповядайте!!!
отговор Сигнализирай
42
3
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
В същото време президентът на САЩ Доналд Тръмп отново заинтригува световната общност с мистериозни изявления за Украйна. Този път ръководителят на Белия дом заяви, че украинското уреждане е стигнало до точката на вземане на решение. И той не вижда нищо радостно в това.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 11
Коментиращите, че днес е ден на европа, ако излезнат на центъра на някой град и го извикат силно, ще отнесат доста шамари. Никой не обича продажниците.
отговор Сигнализирай
40
2
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
отбелязвайки, че руските военни печелят боевете на земята. Ден преди това Ванс заяви, че Москва и Киев се нуждаят от директни контакти за разрешаване на украинския конфликт, като подчерта, че следващата стъпка в мирното разрешаване на кризисната ситуация трябва да бъде направена от двете страни. Същевременно той заяви, че Вашингтон ще направи всичко възможно, за да сближи страните и да започнат пряк диалог помежду си.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 9
С днм великы победы!!!
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 7
Ще направи ли терористичен удар Украйна? - това е правилния въпрос...
отговор Сигнализирай
Новини