IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Защо Путин вярва, че може да спечели своята цивилизационна война срещу Запада?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

95
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 10 Не харесвам 3
Руската култура и изкуство са руски, Русия никого не е ограбила. Не отстъпва на западаната, а в най-елитното изкуство балета Русия е недостижима защото руснаците са красиви като раса физически, като човешки екземпляри. Европейските "постижения" се базират на грабежи и убийство на стотици милиони хора по цял свят. Нужна е богата класа аристократи, които да ходят на опера и на концерти и да се занимават с литература и размишления - Бетовен и Моцарт пишат симфонии само ако има блясък и разкош.
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 2 Не харесвам 7
копейкаджийските лъжи са безкрайни. Ако 8 години украинската армия беше тъпкана с оръжие, през 1922 нямаше да се молят на България за 10 ръждясали БТРа от 60-пте години. Истината е, че никой в Европа и САЩ не е очаквал, че русия ще нападне.
отговор Сигнализирай
93
Христо Христов
преди 1 седмица
Харесвам 6 Не харесвам 4
До: анонимен/81 "Бездетни? Урсула има 7 деца " - ми то в това и е таланта бе, про'с'так неграмотен - като нашите ромки да ражда деца (и преди това каквото е необходимо). Дан'би тя да ги е гледала - урсулата е еманация на нашенската сливенска ромка. Факт. ПП. Геят рюте, дето мрази света, колко деца има бе?
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 2 Не харесвам 8
Защото е без реална конкуренция за спечелване на конкурс Кой е по-, по-, най- глупав държавен глава в света.
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 9 Не харесвам 2
С кой да води цивилизационна война, с крадци, пирати и убийци, които избиха стотици милиони по целия свят да ограбят богатствата им? За каква цивилизация става дума, влезте в Лувъра, влезте в Британски музей - цялата им цивилизация е изложена плячка която са ограбили от други страни.
отговор Сигнализирай
90
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 седмица
Харесвам 5 Не харесвам 1
А АМЕРИКА УУМРЕ ! НЕМА Я !
отговор Сигнализирай
89
Бебо
преди 1 седмица
Харесвам 4 Не харесвам 3
Чакам с нетърпение , нашите европейски "приятели" да ни хвърлят на предна линия срещу руснаците, Варна вече е харизана за бомбене, очаквам поне 300К доброволеца да се запишат в борбата срещу руския агресор, все пак трябва да пазим Шиши ,Боко и Урсулиците
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 6 Не харесвам 1
АМИ ВЯРВА ЗАЩОТО МОЖЕ. ЗАЩОТО ХОРА СЕ БОРЯТ СРЕЩУ човек*0подоб*ни.
отговор Сигнализирай
87
Русофил
преди 1 седмица
Харесвам 9 Не харесвам 2
Не само вярва но и той вече е почти я е спечелил!
отговор Сигнализирай
86
българин
преди 1 седмица
Харесвам 2 Не харесвам 9
Не е нужно никой да побеждава русия. Сама ще се срути. Както стана със СССР. А след 50 години русия няма да я има.
отговор Сигнализирай
Новини