BGONAIR Live

Путин предупреди за двойна заплаха за руската икономика


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Безпристрастно
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 3
Орбан: Русия дори Украйна не може да победи, камо ли НАТО
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 11
Украйнците постоянно напредват към бандера във вид на мръвки и натовски ламарини.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 11
Бойците от групировка "Север" и Севастополските морпехи унищожиха укро-нациската и натовска нечист в Курска област и продължават настъплението в Сумската народна република. Отважните бойци от групировите "Център" "О", "Запад" "Z" и "Восток" "V" напредват с бързи темпове в Донбас като са стигнали до окрайнините на гр. Покровск. Така наречената окрайна се денацифицира и демилитаризира стремително.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 11
В мините на украйна масово бачкат жени. Мъжете са могилизирани и пируват при бандера хахахахаха. Украйнските жонки преди си крепеха мирижливите пutки и имаха по 5 + деца, сега са вдовици и копат въглища
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 9
Тагаренко пита: Какво се случва с бесарабските българи в украйна? Колко са загиналите? Колко българи киевския нацистки режим изпрати на фронта за месо?
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 11
Щели сме да загубим пари по плана за развитие... Какъв план, какво развитие? Парите отиват за окрайна. Никой от геiропа не си помислял да дава пари на кл0аката.БГ на запад не знаят, че съществуваме, ако знаят, то знаят че тука е мирижлива д,у,п,к,а.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 3
А кой ще храни милионите осакатени руски бооклуци?
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 6
Ленин имал голяма гробница. Вижте гробницата на ейбрахам линкълн и тогава бълвайте вашето русофобско словесно разтройство!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
Чудесна новина! Важното е, че санкцийте не работят :)))))))))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 12
Кой ще храни милионите инвалидизирани безкраки укронацисти? Вие ли ще ги храните бе русофоби? Вие не можете да изхраните уличните си п0миари. А укро-чаветата и вдовиците укро-жонките нациски кой ще храни? Пак ли вие бе ц.р.ъ.в.у.л.и?
отговор Сигнализирай
Новини