BGONAIR Live

Макрон: Израел има право да се защитава


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
Железният купол е пробит. Сега ще видят Израел кон боб яде ли, магаре трева пасе ли???
отговор Сигнализирай
39
Ванс
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
И Иран също има право да се защитава
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Както е тръгнало, Кендис Оуенс ще вземе да се окаже права за тоя ненормалник...
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Иран е изстрелял ракети в отговор на атаката. Ще бъде кървава баня. Макрон явно иска Трета Световна война.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Утре Макарон може да каже, че РСМ има право да се защитава и да ни нападне. Какви са тези извратени ценности?
отговор Сигнализирай
35
тоз пък
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Бази на НАТО на границата с Русия е добра идея, но нова ядрена сила до Израел е лошо. Все си мисля, че и във Франция не вярват вече на този?
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Явно и там са на принципа че "Нападението е най добрата защита". Ако до къде ще стигнем ако всеки започне да напада превантивно предполагаемите си врагове?
отговор Сигнализирай
33
Q4N907
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Дааа бе ... на 1000км разстояние са бе , вече е ясно закво те е била жена ти !
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 1
Израел дори няма обща граница с Иран. От кого се защитава? Това е психопатия.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 5
Путин предаде най-верния си съюзник.Ако до 72 часа рашките не направят нещо...обръщам се към онези, които по някаква причина симпатизират на Москва. Запишете си го, запомнете го!Русия по нищо не се различава от САЩ!Ще те пази, само ако има собствен интерес от това, иначе за нея ти си никой!
отговор Сигнализирай
Новини