IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Кремъл: Украйна ще налее масло в огъня в ситуацията с Русия и Азербайджан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
И Путин ще свърши като другарите Ленин и Сталин. Скоро.
отговор Сигнализирай
14
До: Алекс
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Прекаленият светец и богу не е мил фашаго. Докога ще мерите алкохола на другите? Щото ние българите сме големи въздържатели? Присмял се хърбел на щъркел хаха
отговор Сигнализирай
13
Алекс
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ако няма огън,няма къде да наливаш масло.Огънят го запалиха чебурашките,когато поради некадърност и перманентно пиянство,свалиха азерския пътнически самолет.
отговор Сигнализирай
12
Щерев
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Русия напада дадена държава после обвинява че са се защитавали и не искат хубавото руско робство ха ха ха
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Азърбайджан си не играе арестува 10тина руснаци в Баку в обвинение за наркотрафик ии киберпрестъпления.Сред тях и служител на,, Роснефт". И не само са ги арестували, но и са им ударили як бой до посиняване, лицата им са в отоци и кървави.А като знаем, че азерите са и малко манафе, сигур е имало и мажка любов и руските до пенца са осетили резания азерски к.р.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Кремъл е недоволен и обиден на Азербайджан за гдето Баку, иска извинение и компенсация за загиналите в удареният от руско ПВО пътнически самолет. Алиев даже отказа да отиде на парада за 9 май!!! Това е кръвна обида за Путин. И затова започнаха погромите вЕкатеринбург. 2 *** азери бяха убити в полицията, а други вкарани в болница. Това е благодарност за гдето Азербайджан запазиха неутралитет във войната с Украйна. Отказаха всякаква военна и финансова помощ за Киев.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Руснаците си го заслужиха. Те помогнаха на неблагодарните фесове за нагорни карабах.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 6
ама как ще е срещу Азербейджан Русия... кой може да си го и помисли дори? Те руснаците и срещу Украйна не са и нямат никакви намерения за нещо против тях, а камо ли да ги нападат... това са грозни сплетни срещу тъй миролюбивия Путин :)
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 8
Аха Украйна виновна, че Кремъл третира Азербайджан и азербайджанците като народ роб на Маскве.За погромите, арестите и убиствата на азери в Екатеринбург Зеленски ли е виновен? Сваленият азерски пътнически самолет, Киев ли е виновен?
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 9
Алиев, ако ще слуша зелката, значи е по-зле от него. Не вижда какво се случва с Украйна ли?
отговор Сигнализирай
Новини