IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Захарова: Някои сили негодуват срещу стратегическите отношения между Москва и Баку


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
Брембо
преди 13 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
И с пълни основания негодуват.
отговор Сигнализирай
32
vencivaleri1951
преди 15 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Миче, първо най-важното. Наздраве ! После много мифе мъчно, че не ми отговаряш. Аз само искам да си добре. Затова ти ги пиша тия съвети.. Ако ще прайш бибитки на някого, сваляй зъбите. Ефекта е потресающ. Аз като правя бибитки тука на един нашенски генерал , винаги свалям зъбите. Той само хъхри и подбелва очи, не може даже да говори. Обади ми се след няколко дена и каза, че съм фантастичен и ще ме награди. Нема да му казвам името че у важна клечка. Цункам те.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 2
:ДДДДПо-голяма глупост не бях чувал. Това , че ги е страх да не ядосат израел и турция му казват в русия , стратегически отношения :Д
отговор Сигнализирай
30
foraminifera8
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 1
Захарова: "Отношенията отразяват период от време, когато бяхме част от една държава" Спомени, спомени...
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 6
До: Стига глупости 27. Аграрна Русия, освен това, създаде ядрен реактор от ново поколение. Зарежда се само веднъж, и то с отработен Уран, което го прави първия в света вечен двигател.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: анонимен 21. Ако Русия е като Демократична Република Конго, ние като кого сме? Отговори си, по-напред на този въпрос.
отговор Сигнализирай
27
Стига глупости
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 5
До: анонимен 21: "Русия е ресурсно-аграрна държава"? Русия строи ядрени реактори по цял свят, включително и в Китай. .............................................................. Не че има връзка с темата.
отговор Сигнализирай
26
Не е ли ясно
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 6
Азерите някой ги е подлъгал, че могат да създават проблеми на Русия и да спечелят от това. Би трябва ло да се поучат от това, което става с Украйна.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 4
Маша е заприличала на Шиши Пеевски, нищо възбуждащо няма вече. А навремето каква яка п-ка беше!
отговор Сигнализирай
24
Хахаха
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 8
Укропитеците опряха до снимки да се празнят, пратете им някой линк с живи картинки хахаха
отговор Сигнализирай
Новини