IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Руската „анти-будна“ виза примамва онези, които се страхуват от морален упадък на Запад


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
Анонимен
преди 3 дни
Харесвам 0 Не харесвам 2
Африканска столица, населена с власи, турлаци, крадливи врчане, шопи и помаци и амбразури от Пазарджик и Пловдив!
отговор Сигнализирай
74
vencivaleri1951
преди 3 дни
Харесвам 4 Не харесвам 1
Другарю путин, до вас може дафса достигнали слухове, че лъскам на снимки на ларвов и медведев. МОЛЯ ВИ, не вярвайте на тези глупости. Това не е вярно ! Категорично не е вярно ! Направо е абсурдно. Аз лъскам само на ваши снимки и на ничии други.Ако укажете, ще лъскам и на ким.
отговор Сигнализирай
73
Въпросче
преди 3 дни
Харесвам 6 Не харесвам 0
Забелязал съм, че ако напишеш к.U.r. или някоя друга неприлична дума, те цензурират със звездички. Ето така - ***. Обаче ако напишеш путин, не те цензурират. Някой знае ли, защо е така ?
отговор Сигнализирай
72
Паню Баирски
преди 4 дни
Харесвам 7 Не харесвам 2
Русия е убежище за престъпници и убийци!
отговор Сигнализирай
71
Радо
преди 4 дни
Харесвам 6 Не харесвам 2
Традиционните ценности винаги са много притеснителни. Най често те са израз на тесногръдие, душевна нищета и консерватизъм. Да си ходят в тъпата Русия
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 2 Не харесвам 5
Коце Костадинов се опита да отиде на фронта ама такива като теб ушенца-доносничета веснага се обадиха на тоз и оня, и човека го спряха на границата. За разлика от твоите бандери, които никой не ги иска тук, но един от Канада ги пусна тук без медицински прегледи сертификати без нищо и сега им плащаме хотелите и мизериите. Мисля знаеш че си за бесене. И не си от Бургас, а от Киев, ама там няма да се върнеш. Имаш идентичностна криза и знаеш че в Русия имаш присъда, фобия означва страх.
отговор Сигнализирай
69
Бургас
преди 4 дни
Харесвам 8 Не харесвам 2
До: анонименЯзък! Да го бяха пречукали този ***. А прав е тука един от пишещите- какво чакате путинофили? Бягайте в тази идилична страна и кинти ще паднат. Я вижте Коце Костадинов как лъсна косъма да лови бунаци като вас!
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 8 Не харесвам 0
тия вече са с деменция
отговор Сигнализирай
67
хаха
преди 4 дни
Харесвам 7 Не харесвам 1
66
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 5 Не харесвам 11
65 има над 25 хиляди българи, които живеят и работят в Русия, това че имаш опорки да дрискаш че бил само един си е твой проблем, никой не ти вярва защото си жалък креслив и страхлив бандер
отговор Сигнализирай
Новини