BGONAIR Live

НАТО изпраща изтребители F-35 в Източна Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Петкан
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
И у нас да пратят!
отговор Сигнализирай
19
Гост
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Има ли някои идея колко се плаща на час на тия *** натовци и прочие да пазят от кого и какво откъде идват парите и къде отиват по спомен някви испанци с някви допотопни аеропланчета като бяха тука маи им плащахме от 400000 на час нагоре да пазят въздушното ни пространство
отговор Сигнализирай
18
Трескава подготовка
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
На управниците да превърнат България в плацдарм! Ония скот Криивата джука, хръткатаина тиквата сикривата уста оттдва дни е в екстаз, а сачмата от свинарника върти очета от щастие. Май някой си е турил главата в торбата и и е пъхнал мамула
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
Сега става ли ви ясно защо ни натресоха еврото? Защото да могат чуждестранни субекти да контролират икономиката ни и защото предстои въвличането ни във война. Да ви е честито на всички онези, които се радват, че премахват лева и приемат евро. Само че не става дума за еврото като валута, ами става дума за финансов контрола на България от други държави.
отговор Сигнализирай
16
Зюмбюл Поликарпов
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 6
Абе, многофункционални-малофукционални ли , стелт-смелт ли, изтребители или коловози ли... все тая. НАТО е обречена и нищо нема да й допомогне. Само дето Бyгapия поступи наивно-глупаво когато доброволно позволи на чуждата армия да окупира страната ни след 2004г. Така Ната подложи 6 миллионна държава на огромния риск. БулИзход от ЕС и НАТО!!!
отговор Сигнализирай
15
денс
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 15
До: Ада на чебурашкитеДа дойде Варшавския договор, нали? Само че Варшава я има, ама договора умря. Както и СССР.
отговор Сигнализирай
14
ЩУРЧО
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
НАТО ми звуми като нашето народно събрание. Където испращат от там си ги и прибират. Този цикъл се повтаря от миналия век. Няма ли нещо по интересно. Добре че чета само заглавията.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
Иран ги сваля успешно, 4 израелски лъскави тенекии бяха приземени и то с остаряла ПВО
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 4
Сега разбрахте ли за какво ни вкараха в шентен и еврозоната?Нищо ще го разберете като ви пратят на фронта и ви падат бомби над тъ.пи.те глави. Впрочем няма да е голяма загуба.....
отговор Сигнализирай
11
Христо Христов
преди 11 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 7
А Русия да прати Орешаци!
отговор Сигнализирай
Новини