BGONAIR Live

Путин е убеден: Превъзходството на Русия на бойното поле нараства


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

111
От написаното
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 8
разбрахме, че на колективния запад не му става ясно, че Президентът Путин е готов да рискува и да постигне капитулация не на някаква си смотана киевска хунта, а на цялата съвкупна 52-членна група "Рамщайн", на целия колективен запад пред неговите искания.
отговор Сигнализирай
110
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: дрОгаре плоскоземЕ - кварталната берьозка е украинска а не руска ДЪБУЧ!
отговор Сигнализирай
109
Оптимист
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
Този тъжен човечец не знае на кой свят се намира.
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 10
Само Сирски още сее пропаганда в Украйна, че укрите още държат части от Курск. Репресиите в Украйна и пропагандата надвишават и най смелите хитлерови мечти. Нищо чудно как украинците се радваха когато руснаците бомбардираха пунктовете за мобилизация.
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
Не само Путин е убеден, Тръмп също знае това както и 95% от всички хора на планетата, които следят развоя на бойните действия. Само преди 4-5 месеца РФ превземаше средно 2-3 села на ден, сега са 5-7. Това е двойно повече, значи пренъзходството увеличава ли се или намалява?
отговор Сигнализирай
106
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 9
До: 92 А дано: Гаранцията е пълна. "Великите" краински "учени" са пълна скръб. Никога не са съществували. Краина винаги е ползвана от Русия като плацдарм за натиск върху Запада далеч преди "Студената война", в която Русия наистина отстъпи позиции. Там има само работни магарета, които са опъвали каиша на експериментите. Учените, дори не са обитавали краинското опитно поле. Само са го управлявали дистанционно. Затова сега, там се разпаднаха не само ядрените, но и биологичните и химичните лаб...
отговор Сигнализирай
105
Закривай окрайня!
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 10
Вън наглите окраянци!
отговор Сигнализирай
104
дезинформатор
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 8
А кои са по-лоши-англосаксите или руснаците? Определено англосаксите. Руснаците са завладели малка част от Азия, докато англосаксите са подчинили почти целия останал свят. За *** много по-лошо е робството на англосаксите, отколкото д ешна Русия. Защото Русия днес не подчинява никого, за разлика от англосаксите, които и до днес като кърлежи са се впили в почти целия свят. Затова сме и за Русия, а не за ангосаксите. Русия не ни вреди, докато англосаксиите ни държат в мизерия.
отговор Сигнализирай
103
Хахаха
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 10
Президента Путин вече 36 месеца вярва че отбраната на Украйна всеки момент ще се срине, а става точно обратното.
отговор Сигнализирай
102
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
Да, знаем много добре. Големите славянски топки тежат триста тона всяка. Да не забравяме, че ние сме открили топлата вода, а собствеността на Луната е дискусионна тема между Македония и Русия. Няма изненади в това изказване.
отговор Сигнализирай
Новини