BGONAIR Live

Германската армия обяви, че е готова да убива руски войници, Кремъл заяви, че Берлин е опасен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

161
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Готови ли са? Амчи да идат (пак) в Донбас, както преди 80 години и да видим колко от тях ще се върнат по родните си места.......
отговор Сигнализирай
160
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Танкът който конструирал Порше се оказал абсолютно негоден за водене на бой, само похарчил маса пари, и генералите искали от Хитлер да го арестува и да му търси отговорност, и тогава Хитлер произнесъл знаменитата фраза - "За имам много генерали, но Порше е само един".
отговор Сигнализирай
159
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
Вие първо се оправете с тарамбуките дето нападат и изнасилват жените по гари и паркове, а после се пробвайте с руснаците.
отговор Сигнализирай
158
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Акушерката е.м. първо на Германия, а сега и на ЕС.
отговор Сигнализирай
157
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Русия още 1954г проведе в Оренбург на Троцкия полигон учения под ръководството на маршал Жуков. 50 хиляди войници минаха през епицентъра на ядрения взрив. И от тогава руската армия е екипирана и подготвена за действия в зона на радиация. Друг е въпроса, че сега Русия няма никакво желание да ходи в Берлин, а и това не е необходимо, освен да направят селфи с руското знаме при руините от Райхстага ако изобщо нещо остане от Райхстага или Париж.
отговор Сигнализирай
156
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
От какво ще ги убие немския войник ? От смях ли ? Че то цяла Европа смени брега, сложиха флага на дъгата, у Франсето са ***, у Немция натурален немец не оостана, у Брюксел са меки китки на бюро ...
отговор Сигнализирай
155
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
Разбира се, никой няма да ви напада, ами смрадливите ви raньовфки гьзове ще се превърнат на изгоряло месо за минути и толкова.
отговор Сигнализирай
154
...
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
На тези и дядовците им бяха много надъхани. Дори не осъзнават, че само да се протегнат да обуят кубинките и Орешника вече лети.
отговор Сигнализирай
153
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Хохохохо, тия май не са си научили добре урока отпреди 80 г. Ама починаха вече прадядовците и няма кой д аим налее акъл
отговор Сигнализирай
152
Бай Хой
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
"германските войски, които в продължение на десетилетия са възприемали култура на сдържаност заради ужасите на Втората световна война, вече са подготвени да действат решително, включително със смъртоносна сила, при евентуално нападение от страна на Москва срещу член на Алианса."Който разбрал, разбрал. Нацизмът не си е тръгнал.
отговор Сигнализирай
Новини