BGONAIR Live

Слаби признаци в опит за спиране на войната в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
говорейки за тела в началото на статията....та да питам 24 хладилни камиона вече седмица чакат на границата ВСУ да си ги прибере. Опаковани, обозначени, идентифицирани, денацифицирани и охладени.Руснаците пратиха камион цистерна за да зареди генераторите....ще умиришат до Берлин...
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: анонимен 50 - Що не пробваш да натиснеш комшията си и да черпиш с пълни шепи от неговите богатства, като си такъв любител на чуждото. Аман от опоркаджии, едно и също копи/пейст във всяка тема.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
А бе, Украйна защо не я приеха в НАТО 2000? България я взеха още 2004. А Украйна защо не я взеха 2004? Защо не я взеха 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014? 2014 защо не я взеха? 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 и все не я взимат? Кога ще я вземат в НАТО, кога ще я вземат покрайнината, а? И това ли ще стане, и това ли ще стане? А кога ще стане? Е, ще стане, ще стане, и това ще стане, нали? 2035? Или 2045? Или 2070? И това ще стане, ще стане - ха ха ха хааааа!
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
Всеки мир в Украйна на условията на Русия означава капитулация за запада. ЕС ще се срине икономически, политически и социално - 4 години им обещават победа, Русия е рухнала и вече е загубила войната, само още мъъъъничко да натиснем и готово, ще черпим с пълни шепи богатствата на Русия.
отговор Сигнализирай
48
Така е
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 13
Кой каквото и да говори, Путин е за пребиване. От него започна всичко. Преди войната НАТО беше далеч от Русия и всичко беше мирно и тиха .
отговор Сигнализирай
47
баба мара
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
естествено че са слаби признаци а големите са сделките и печалбите след 80 годинимир в европа лешоядите огладняха сега им се е паднало никакъв мир баи дончо закакво кани румънският президент на гости сигурно да си пият кафето ще излезенещо неприятно за българия така мисля
отговор Сигнализирай
46
Да допълня
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Зеленски е трябвало да капитулира преди войната. Сега е късно.Загиналите руснаци и украинци трябва да бъдат оправдани с победа на една от страните. Не може било , каквото било.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
Не става дума за капитулация и смяна на режима в Киев. Украйна ще бъде унищожена, няма да съществува Украйна която в бъдеще да може да заплашва Руската федерация и нейния народ. Смяната на режима не е решение, сегашния ще избяга на запад, правителство в изгнание, там има няколко милиона украинци, те ще подкрепят, Русия винаги ще има проблеми. Затова Украйна ще изчезне, това е само въпрос на време - дали до месеци, или години - това ще реши Русия според както и е най-изгодно.
отговор Сигнализирай
44
Христо Христов
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
До: анонимен/37 "... само капитулация ще спаси Украйна" - капитулация на украйна не е решение на проблема. Пълното унищожение и ликвидация на нацисткия режим в Киев и западните му ментори може да гарантира дълготраен мир в Европа.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Арестович: Русия ни жали, защото сме им свои. Ако искаше, щеше да ни приключи за три месеца като гнил орех.
отговор Сигнализирай
Новини