IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Обръща ли се MAGA срещу Израел?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 0 Не харесвам 0
Това означава, че повечето (63%) от републиканците и "консевативните" са уррооди.
отговор Сигнализирай
11
До 9
преди 1 ден
Харесвам 0 Не харесвам 0
Винаги има първи път нали? Нали знаеш нашата поговорка за стомната с вода? Много е важна точно за Тръмп.
отговор Сигнализирай
10
Няма значение Мага
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 1
Няма значение какво мисли Мага. Едно движение около един дементирал дядо, което се обърна напоследък срещу него, а той е с най-ниският рейтинг на американски президент след няма и година. Франция, Испания и редица други държави ще признаят палестинската държава. Само една Германия, по обективни причини още не го прави, но народа й е с палестинците и разбира се, знае, що за стока са евреите. Целият свят вижда. Вече не сме 60-те да криеш и да няма къде да видят хората какъв изверг си. Свърши тази!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 0 Не харесвам 2
До сега Тртмп не е загубил нито едно дело! Съмнявам се, да загуби и това за митата.
отговор Сигнализирай
8
До 6
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 4
Прав си. В момента тече изслушване във дедералнияъ съд на САЩ , който се намира точно срещу белият дом, относно законността на митата наложени от оранжевият мегаломан. CNBС го излъчва на живо . За сега правителство губи.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 8
Не, според МАГА брадатите терористи са много по-гоялма заплаха за западната цивилизация отколкото Иразел.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 2
Тръмп пак са изцепи . Уь нямало инфлация а ФЕД що не намалявал лихвите :))) Ами щото Септември идват много падежи по дълга и ще трябва да ги вдигат а не да ги свалят . Как ще плаща тоя ? На малки лихви не кълват :)))
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 2
Защо ли изглежда че на снимката подобно на предишният президент и сегашният се опитва да се здрависва и говори със статуя?
отговор Сигнализирай
4
Художника от Браунау
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 5
Сега разбрахте ли че бях прав?!
отговор Сигнализирай
3
Зависи с кой
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 2
крак сутринта бай Доньо е станал от леглото.
отговор Сигнализирай
Новини