BGONAIR Live

Европа осигурила $1,5 млрд. на Украйна за американски оръжия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
баба мара
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
парите да отиват за хората спрете с това оръжие и печалби ес и нато са вредниорганизации и трябва да се разпуснат веднага
отговор Сигнализирай
14
Гошо...Тъпото
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Кой ли ще вземе...комисионите,язък няма да е Бокича.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
А тия пари можеха да се използват за далеч по-благородни цели вътре в Съюза. Но не било писано.
отговор Сигнализирай
12
хаха
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
От евроЕдиотите парите, от укрофашистите пушечното месо, а краварите ще си продават оръжията.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 8
Русия за два дена фалит и глад следващия пакет санкции шел да включва клечките за зъби
отговор Сигнализирай
10
Българин
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 20
Аз като българин се раздам да давам парите си на Европа и НАТО за нашата братска Украйна! Утрепудлерчето може да реши и нас да ни нападне с фалшиви обвинения! Слава Украина!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 1
Поредната порция за крадене,! Ей, хора, това са пари от нашите данъци! Вместо да се използват за доброто на европейците, ще пълнят гушите на крадливия киевски елит!
отговор Сигнализирай
8
На Боко Чекмеджето
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
НатОВЦИ, тези пари ще ги плащате вие. Нали затва ви взехме в нато и ЕС. А като свършат хохлите, ще пратим и вас на фронта.
отговор Сигнализирай
7
3663
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
Казано иначе ограби ЕС членките и техните данъкоплатци. Зелката трябва да бъде обявена историческа личност най-много пари завлече.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 1
Е, как киевската върхушка да работи за мир!!!??? Нали войната им е бизнеса. Спре ли тя, спира и далаверата. Такива милиарди не са за изпускане. Има още банкови сметки за пълнене. За всички ще има, та чак до девето коляно.
отговор Сигнализирай
Новини