BGONAIR Live

Зеленски: Готови сме за тристранна среща


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 10
И как Путин ще победи бандеровците? Той за 72 години не ги е победил че сега ще ги побеждава. 8 милиона украинци живеят в ЕС, доста украинки родиха деца в ЕС. След 20 години тези деца ще се върнат да търсят възмездие за хилядите жертви на Путин. Жужо яко си го нaxaka oтзад!
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
"Това е войната на Байдън." Това не е ли признание, че САЩ запалиха тази война?
отговор Сигнализирай
49
Те
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: Хора...Финландия е в шок и чака отговор от Русия.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
До: анонимен45 А Байден бе младичек,да ? Тъй ти изнася,тъй и пееш.
отговор Сигнализирай
47
Хора
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
130 кг.Финлански тротил в кола с това е направен опит за атентат срещу кримският мост вчера.Русия съобще че ще има ответен удар срещу терористите.За каква среща и мир ,говори Зеленски след всичко това?!
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: анонимен"Нюланд, Калас и Мърсулката на..." Ей менталнодефицитно и3 4адие, вземи си пий хапчетата...
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Абе защо на срещата няма нито един източно европейски лидер? Дори Доналд Туск го няма? Нали източна и централна европа също е ЕС? Нали и източноевропейски държави са в коалицията на желаещите? Но виж там е Англйския премиер, при условие че Англия напусна ЕС.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
Тръмп е старчок
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: анонимен26 я виж с какво бе облечен предишният път Зеленски ...ти защо лажеш като колегата си по ...Зеленски .ХА-ХА тогова е бил с костюм ...пак лъже този Зеленски или ти лъжеш ?
отговор Сигнализирай
42
КАКВО РАЗБРАХМЕ?
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
СССР СЕ РАЗПАДА.... КАКВИ БЕХА ТИЯ ПУЛОВЕРИ НА ФАЛИРАЛА И ИЗЧЕЗНАЛА ДЪРЖАВА!.... ВСИЧКИТЕ ЕВРОПЕЙСКИ РЕПУБЛИКИ ИЗБЯГАХА С 200 ОТ СОПОЛИВИТЕ,НЕЧИСТОПЛЪТНИ АЗИАТЧЕТА ДЕТО СЕГА КОМАНДВАТ КРЕМЪЛ
отговор Сигнализирай
Новини