BGONAIR Live

Евролидерите към Тръмп: Ние сме зад Украйна, но има отворен път към мир


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

239
Хахахаха
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонименХохохохо пий си хаповете. Свърши се джуджето и бай Дони ги приключиха тези ***.
отговор Сигнализирай
238
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонименКажи кой друг може да го направи? Този кошмар трябва да спре на хората им писна.
отговор Сигнализирай
237
Олимпий Панов
преди 10 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 4
Европейските "лидери"-пълна карикатура!Сидят като ученички пред Тръмп и слушкат каквото им кажат!Европа ще е изкупителната жертва!Купуваите консерви!
отговор Сигнализирай
236
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 6
До: анонименПак ще кажа няма начин да биеш държавата с най много ядрени глави,с най добрите и бързи ракети,кого ще уплашиш ве чук.орешника,сърмата, буревестник, Посейдон ли.
отговор Сигнализирай
235
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До 231Много злобаВсички деца са важни
отговор Сигнализирай
234
Сульо
преди 10 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 5
Фон Лайнената забрави за помощта "колкото трябва" - запя друга песен за мирни преговори като усети "дебелия"
отговор Сигнализирай
233
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 12
А какви гаранции за Украйна може да даде САЩ, доминирана от Тръмп?! Нула. Тези всичките са лицемери и толкова позорно сервилничат пред Тръмп, вместо да кажат че Царят е гол. Те виждат, че Путин си прави каквото си иска при Тръмп и той не е в състояние да го спре с нищо! НА всичко отгоре го посреща на червен килим и го тупа по ръката.... Този ли позьорски клоун ще гарантира сигурността на Украйна,?
отговор Сигнализирай
232
Бясна съм!
преди 10 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 4
Сметките към топлофикация са ми ДВОЙНИ! Още сега ЕС гласува огромна сума за газ за Украйна за зимния период, отделно за оръжие! Бг лакеите Гласуваха издръжката на украинците да. продължи до лятото на 2027.
отговор Сигнализирай
231
Барон Мюнхаузен
преди 10 месеца
Харесвам 26 Не харесвам 4
Тръмп се подиграл със Зеля със думите: значи казвате,е поради военния конфликт не може да проведете избори в Украйна. Това значи ли, че след три години и половина ако в Сащ има военен конфликт и аз ще отменя изборите.
отговор Сигнализирай
230
Барон Мюнхаузен
преди 10 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 3
Президентът на САЩ Доналд Тръмп неочаквано прекъсна преговорите по време на среща с европейски лидери, за да се обади на руския президент Владимир Путин . Инцидентът е станал, докато главите на европейските държави и украинският президент Володимир Зеленски са били в Белия дом . Това съобщиха медиите.
отговор Сигнализирай
Новини