IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Германия издаде заповед за арест на шестима украинци за саботажа на "Северен поток"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
За украинската терористична организация е ясно. Нещо няма ли да кажат за главните подбудители Англия и САЩ? Тереза Мей изпрати тогава доста недвусмислен смс минути след атентата "Свърши се!"
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
" Трябва да ги наградят, оттърваха немците от руска зависимост. " мда - отърваха ги и от индустрия, икономически растеж и независимост също
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
е как бе, нали Путин беше виновен
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ханс'а преди повече от 80 години финансираха и го въоръжиха като направиха всичко възможно да започнеш голямата война на Изток срещи СССР. Сега те лишиха от евтините Руски енергийни източници и за това ,че са те лишили финансираш престъпниците които са го извършили както и Нацистките св..лачи в Украйна . Както вървят нещата те Руските танкове ще бъдат отново в Берлин и то в най близко време .
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Защо ги издирват . Нали не искат руски газ . Направили са им услуга
отговор Сигнализирай
22
...
преди 10 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Лицата Володимир З. и Джо Б. защо ги няма в списъка? Джо Б. на пресконференция лично заяви на Олаф Ш., че ще спре СП.
отговор Сигнализирай
21
Сата НАТО
преди 10 часа
Харесвам 0 Не харесвам 3
Браво! Това са герои и трябва да им се издигне паметник приживе. Германия трябва да обяви пропутинската политика на гедерейската комсомолка Меркел за престъпна и да я обесят. И това да се разпростре и върху протежето и Боко Борисов.
отговор Сигнализирай
20
сэд
преди 10 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
И за ония зелен наркоман кога? Отдавна трябваше да е зад решетките..
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 11 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
До: анонимен 10 Така се ощетяват всички държави които ти помагат. Украинците забиха нож в гърба на Европа. Що не си защитават държавата сами ами реват навсякъде за помощ? И искат помощ от тези срещу които извършват терористични действия.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 11 часа
Харесвам 1 Не харесвам 5
Трябва да ги наградят, оттърваха немците от руска зависимост.
отговор Сигнализирай
Новини