IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Само Тръмп може да принуди Русия да започне реални преговори


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
До: Велес 20 Те самите не искат да сключат мир и затова се опитват да прехвърлят вината към Путин. Трагични са.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Никой не може да принуди Путин, стига глупости.
отговор Сигнализирай
15
Велес
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Хм.. Що толква припирате вече? Имаше няколко Минска, Истамбулски ? И като искате да преговаряте, имате телефони, превози бол, и те ви в Москва! Що ви требват посредници? Да ви бришат начишканите dупета ли?
отговор Сигнализирай
14
ПУТИН Е КИЛЪР
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
КАКВО ОБЩО ИМА С НЕГО ДНАЛД ТРЪМП
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Само Тръмп може да принуди Русия да започне реални преговори, и само Борис Джонсън може да принуди Украйна да се откаже.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Какъв Тръмп.Не беше ли деменцията ,който даде милиарди на зеления.И рошавия англичанин ,който му се присмя ,и го нахъса до последния укрозагубеняк.
отговор Сигнализирай
11
Неоколониализъм
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Големият враг на Европа е САЩ, но след Втората световна война САЩ на практика колонизираха половин Европа, а след 1989 година и голяма част от източна Европа. Сега почти всички европейски държави изпълняват заповедите на господаря си САЩ.
отговор Сигнализирай
10
дезинформатор
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Западът не иска мир, щото е затънал в *** и продължава все по-надълбоко. Неслучайно Урсула обикаля бъдещия източен фронт, преглеждайки заводите за барут, които трябва и ще бъдат унищожени от Русия при една ескалация. Ще им се по някакъв начин да се измъкнат от икономическото блато. Подозирам, че това със заводите за барут е хитър план-примамка. Русия да се съсредоточи върху барута, а не върху важните технологии в Германия и на Запад от нея. Тоест, един вид зестра са тия заводи за Путин..
отговор Сигнализирай
9
Хаха
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
В Хамбург, трети ден горят и гърмят, складовете с "печки и кафе машини" за украйна!!!
отговор Сигнализирай
8
Факт
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Украйна, Англия и ЕС,пречат на мира в Украйна, това и децата го знаят вече.
отговор Сигнализирай
Новини