IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

САЩ изчерпаха ракетите си в Украйна и Израел


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Мда
преди 1 ден
Харесвам 12 Не харесвам 3
А Рижавия иска Нобел за мир. След като изби милиони с оръжия от ФАЩ чрез прокси фашизоиди хахаха
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 2
това е целта на занятието сега впк ще почне да работи на макс и гледаите каквипечалби ще достигнат това че се избиват млади хора в 21 век заради тези печалбипредизвиква бурен смях в обкръжението на брокера
отговор Сигнализирай
10
аз
преди 1 ден
Харесвам 14 Не харесвам 0
Интересно какви са тия ракети въздух-повърхност, като превеждате с "google-translate" е добре после да си прочетете и текста.
отговор Сигнализирай
9
а бе, европедалите
преди 1 ден
Харесвам 15 Не харесвам 3
Помните ли, още преди 3 години - Русия е свършила ракетите и краде перални да сваля чиповете и да ги инсталира на ракетите?
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 15 Не харесвам 3
А какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 12
Той бензина се изчерпа в Русия, тия за ракети говорят
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 9
ще докарат нови няма страшно
отговор Сигнализирай
5
До: Президентът
преди 1 ден
Харесвам 14 Не харесвам 1
Мадлен Дийн каза: "Президентът е откачен. Той не е добре" във връзка с речта на бай Доньо пред генералите: "Имаме департамент на войната. Ще удряме навсякъде където искаме, когото искаме, както искаме и колкото искаме. Не, защото толкова го желаем, а защото го можем и никой за тези наши действия "копче" не може да ни каже". Преди бай Доньо и Пит Хагсет каза почти същото.
отговор Сигнализирай
4
Президентът
преди 1 ден
Харесвам 16 Не харесвам 4
Путин успешно претворява своя план. Демилитаризира киевската хунта, Еесовската Зона, групата "Рамщайн". Сега е на път да демилитаризира и Пиндостан.
отговор Сигнализирай
3
а бе
преди 1 ден
Харесвам 18 Не харесвам 3
ако не беше откачалката байдън да тъпче украинските бандити с оръжие, досега щяхме да забравим за украйна!
отговор Сигнализирай
Новини